Katlanabilir Vivo X Flip ilk kez canlı görüntülendi: İşte tasarımı

Genel Nis 08, 2023 Yorum Yok
Vivo’nun yaklaşmakta olan yeni bir aktiflikte Vivo X Flip, X Fold ve Vivo Pad 2 iç olmak üzere yeni aygıtlarını duyurması bekleniyor. Bu bağlamda markanın birinci kapaklı telefonu Vivo X Flip hakkında bir müddettir sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Artık Galaxy Z Flip 4’e rakip olması beklenen telefon, birinci Sefer canlı olarak görüntülendi. 

Vivo X Flip birinci Sefer canlı olarak görüntülendi

Paylaşılan imgeler, Aka bir kapak ekranı ve çift arka kamera ile istikbal Vivo X Flip modelinin mor renkli sürümünü gözler önüne seriyor. Raporlara nazaran Siyah, Altın ve Mor renklerinde geleceği belirtilen akıllı telefon, Özellikle kapak ekranı tarafında uçtan uca hafif kavisli köşelere sahip olacak. Kamera kısmında ise Zeiss logosuna ve çift sensöre konut sahipliği yapan Vivo X Flip’e bir adet led flaş eşlik ediyor.

Vivo X Flip modelinin teknik ayrıntıları şimdi açıklanmadı. Lakin paylaşılan imajlar, aygıtın Find N2 Flip ve Galaxy Z Flip 4 ile birebir, Huawei P50 Pocket modelinden ise biraz daha Ufak diyebileceğimiz 6,8 inçlik bir ekrana sahip olacağına işaret ediyor. 

Yakın vakitli sızıntılara nazaran Vivo X Flip’in Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme suratı sunan OLED ekranla vitrine çıkması bekleniyor. Kaputun altında ise yeni aygıt, 44W hızlı şarj destekli 4.400 mAh pil ve geçen yılın amiral gemisi Snapdragon 8+ Gen 1 platformundan Sıkıntı alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir