Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Anakart Driverları
  4. »
  5. ITOPYA.COM’DA Effsane Cuma Fırsatları 22 Kasım 19:00’da Başlıyor!

ITOPYA.COM’DA Effsane Cuma Fırsatları 22 Kasım 19:00’da Başlıyor!

admin admin -
14 0

Gelenekselleşen EFFFSANE CUMA kampanyası bu Yıl da Kasım ayının nihayet haftası başlıyor. 22 Kasım Salı 19:00’da başlayacak olan kampanyada Amade sistemler, notebooklar, tabletler, ekran kartları, monitörler ve daha birçok gaming eserde efsane fiyatlar bizleri bekliyor. Yılın en Fazla merak edilen ve beklenen EFFFSANE CUMA kampanyası ile gaming ve teknolojide bütün gereksinimlerinizi ITOPYA.COM ile tamamlayabilirsiniz!

Yılın En Aka Fırsatları Hangi Eserlerde Olacak?

ITOPYA.COM olarak her Vakit en Fazla istenilen ve en beğenilen eserleri efsane avantajlarla sizlere sunuyoruz. Süratle gelişen gaming bölümü ile Bir arada Eser yelpazesini de genişleten ITOPYA, oyuncuları ve teknoloji tutkunlarını sevindirecek bir yeni kampanya daha düzenliyor. EFFFSANE CUMA kampanyasında, notebook, tablet, ekran kartı, monitör, kulaklık ve daha birçok kategoride, Asus, Corsair, Logitech, Gigabyte, MSI, Razer, SteelSeries üzere en Fazla tercih edilen markaların en sevilen eserlerinin yanı Dizi ITOPYA Amade sistemlerde de Fazla Özel fiyatlar sizlerle olacak.

İndirimler Nerede Geçerli?

EFFFSANE CUMA kampanyası ITOPYA.COM’un web sitesinde ve İstanbul Acıbadem-Beylikdüzü, Ankara Söğütözü ve Eylül ayında açılışını gerçekleştirdiği birçok eseri deneyimleme fırsatı bulacağınız konseptiyle İstanbul Airport AVM Mağazasında geçerli olacak.

Kampanyayı Nasıl Takip Edebilirim?

En yeni ve en Kolay Eser sunumları gerçekleştirdiğimiz youtube kanalımız, en sıcak fırsatları sunduğumuz instagram hesabımız ve birçok avantaj sunduğumuz eserlerin bir ortada olduğu web sitemizi takip etmeyi unutma!

Kampanyayı aşağıdaki irtibat üzerinden takip edebilirsiniz!

https://www.itopya.com/efffsane-cuma_s151

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir