iPhone müzik indirme nasıl yapılır? Bedava müzik indirme programları (2022)

Genel Kas 18, 2022 Yorum Yok

Apple Müzik, Spotify, YouTube Müzik ve öbür müzik uygulamaları, geniş müzik arşivi sunmasıyla müziğe süratlice ulaşmamızı sağlıyorlar. Fakat internetsiz müzik dinleme keyfi yaşamak için abonelik satın almak gerekiyor. Daimi yükselen abonelik fiyatlarını verenler olduğu üzere, fiyatsız müzik dinlemek için mp3 formatından vazgeçemeyen bir kesim var. İşte iPhone müzik indirme programları burada devreye giriyor. iPhone’da parasız müzik nasıl indirilir? anlatıyoruz.

iPhone fiyatsız müzik indirme programları 🎧

iPhone müzik indirme nasıl olur? Fazla soruluyor zira müzik servislerinin aylık fiyatları süratle artıyor. Müziksiz yapamayanlar parasız müzik dinlemenin yollarını arıyor. iPhone’da fiyatsız müzik indirmenin en uygun yollarından biri, üçüncü parti uygulamalardır. Müzik indirme özelliğini premium abonelikle sunan Spotify, Apple Müzik üzere müzik akışlarının tersine ücretlendirilmezsiniz. Müzikleri indireceğinizden internet paketinizden de gitmemiş oluyor. Lafı iPhone için en âlâ müzik indirme programlarına geçiyoruz:

1. eSound

eSound, kullanıcılar arasında iPhone için en güzel müzik indirme programı olarak bahsediliyor. Favori müzik tipinizi yahut dinlediğiniz sanatkarları seçebiliyor ve kesimleri fiyatsız olarak indirebiliyorsunuz. Sade, pak kullanıcı arayüzü ile gelen uygulama, Spotify’ın uyku zamanlayıcısına benzeri bir özellik sunuyor. eSound ile fiyatsız müzik indirmek Fazla kolay. Uygulamayı yükledikten sonra telefona müzik indirmek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Sanatçının ismine dokunun yahut sağ alttaki arama simgesine dokunarak bir müzik aratın.
 2. Şarkıyı bulduğunuzda, müzik oynatıcıyı açmak için seçin.
 3. Şarkı isminin sağındaki iki yatay noktaya dokunun.
 4. Download offline butonuna dokunun.
 5. Geri dönüp Library kısmından indirilen müziklere ulaşabilirsiniz.

2. Audiomack

Audiomack, Çeşitli müzik tiplerinden ve sanatkarlardan milyonlarca müzik barındıran bir iPhone müzik uygulaması. Telefona fiyatsız müzik indirmenin yanı Dizi müziklerinizi de yükleyebiliyorsunuz. Audiomack, YouTube üzere çalışıyor; Sevdiğiniz sanatkarları takip edebiliyor ve yeni müzikleri çıktığı anda parasız indirip dinleyebiliyorsunuz. Uygulama ile indirdiğiniz rastgele bir müzik, offline (çevrimdışı) dizinine gidiyor. Hasebiyle şarkıyı Aşırmak için uygulamaya dönmeniz gerekiyor. Sınırsız müzik indirip internet irtibatınız olmadığında müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Audiomack ile iPhone’a parasız müzik indirme nasıl yapılıyor görelim:
 1. Uygulamayı açın.
 2. Sağ alttaki arama simgesine dokunarak şarkıyı aratın.
 3. Download butonuna dokunun.
 4. Sağ altta Library kısmında indirdiğiniz müzikleri görebilirsiniz.

3. Cloud Music Player

iPhone müzik indirme değil de bilgisayardan iPhone’a müzik atma uygulamasına gereksiniminiz varsa Cloud Music Player tavsiyedir. Bilgisayarınızdaki ve bulut depolama uygulamalarınızdaki müzikleri zahmetsizce iPhone’unuza indirebilirsiniz. Fiyatsız müzik indirme sitelerinden indirdiğiniz mp3 müzikleri iPhone’unuzla eşzamanlamak için WiFi ve bulut yükleme seçeneğinden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

WiFi senkronizasyonunda size bilgisayarınızdaki tarayıcı üzerinden girebileceğiniz IP adresi veriliyor. Bilgisayarınıza indirdiğiniz müzikleri yüklediğinizde uygulama, müziklerinizi otomatik olarak taşınabilir uygulamayla senkronize ediyor. Böylelikle müzikleri direkt iPhone’unuzdaki uygulamadan çevrimdışı dinleyebiliyorsunuz. Bulut seçeneğini kullanmak için Google Drive, OneDrive, Dropbox yahut Öbür bir bulut depolama hizmetinde müziklerinizin olması gerek. Örneğin; Google Drive hesabınızı bağladığınızda müzikleriniz de otomatik olarak Cloud Music player ile senkronize edilecektir. Öbür bir deyişle müzikleriniz iPhone’a inecektir. Cloud Music Player ile iPhone’a nasıl müzik indirilir görelim:

 1. Bilgisayarınızda Cloud Music Player uygulamasını açın.
 2. Sol altta Sources’a dokunun – WiFi transfer’i seçin.
 3. Bilgisayarınızda tarayıcının sağladığı URL’yi açın.
 4. Upload Files seçeneğine tıklayın.
 5. Müziklerinizi seçin.
 6. Şarkılar yüklendikten sonra, uygulamada sol üstteki Cancel’a dokunun.
 7. Senkronize edilmiş müzikleri Aşırmak için alttaki Songs’a dokunun.

Müzik indirme seçeneği sunan iPhone uygulamaları

Şarkı indirme özelliğiyle internete bağlanmadan müzik dinleme keyfi yaşayacağınız iPhone müzik uygulamaları listesi:

 • Spotify
 • Apple Müzik
 • YouTube Music
 • Amazon Music
 • Deezer
 • TIDAL
 • SoundCloud
Spotify, en tanınan müzik dinleme uygulamalarından biri. Dinleyecek yeni modüller bulacağınız mükemmel bir keşif motoruyla dikkat çeken uygulama, yeni müzik keşfetmek için olağanüstü bir platform. Spotify, müzik indirmek için en güzel uygulamalardan biri. Müzik zevkiniz ne olursa olsun, Spotify’da size nazaran çalma listeleri var. Spotify premium planını seçerseniz, müzikleri, albümü yahut çalma listelerini çevrimdışı dinlemek üzere telefona indirebilirsiniz. Spotify fiyatsız plana geçtiğinizde indirdiğiniz müziklere artık erişemeyeceğinizi unutmayın.

Apple ekosistemindeyseniz, Apple Music sizin için en düzgün seçenektir. Spotify’ın tersine bedava müzik dinleme seçeneği sunmuyor. Çevrimdışı dinleme için müzik indirme özelliğine sahip müzik uygulamasının aylık fiyatı; 19.99 TL lakin Apple, Vakit vakit 3 ay parasız üyelik veriyor. Apple Müzik ile internetsiz müzik koleksiyonunuzu basitçe oluşturabilirsiniz. Ayarlar – Müzik’e gidip Otomatik İndirmeler’i açmanız kâfi. Artık kitaplığınıza bir müzik eklediğinizde anında telefonunuza indirilecek.

Apple Müzik’de de Spotify’da da bulamayacağınız müzikleri YouTube Müzik’te bulabilirsiniz. Bilhassa kimileri özgününden daha uygun olan cover müzikler, canlı konser ve müziklerin alternatifleri Google’ın müzik platformunda mevcut. Fiyatsız planda müzik dinleme var lakin arka planda dinlemek, internetsiz dinlemek üzere müzikleri indirmek için YouTube premium aboneliğe geçmeniz gerekiyor. Natürel ki YouTube reklam engelleme sistemleriyle de parasız çözebilirsiniz.

iPhone için müzik indirme ve internetsiz müzik dinleme programları denildiğinde akla birinci Apple Music, Spotify ve YouTube Müzik üçlüsü geliyor. Daha az kullanıcıya sahip olsa da düzgün bir müzik akış hizmeti de var; Deezer. Özellik koyu temayı sevenlerin güzeline gidecek bir arayüze sahip olan Deezer, şahane bir müzik ve podcast oynatıcısı ve müzik indirici. Modülün ekolayzırını ve ses kalitesini değiştirebiliyorsunuz. Başkaları üzere müzik indirme fonksiyonu premium sürümde mevcut. HiFi planı, müzikleri 16-bit, 1411 Kbps FLAC ses olarak indirmenize müsaade veriyor.

TIDAL, internetsiz müzik dinlemek için kusursuz bir platform. öbür müzik uygulamaları üzere fiyatsız sürümde müzikleri indirmenize müsaade vermiyor. Abonelik planlarından birini seçerek çevrimdışı müzik dinleme keyfini sürebilirsiniz. TIDAL, 1411 Kbps’ye kadar (CD kalitesinde) sese erişmenizi sağlıyor. TIDAL, öğrencilerin yanı Dizi askerî işçiye ve birinci müdahale takımlarına indirim sunuyor.

Alternatif müzik, elektronik müzik, hiphop şekli dinliyorsanız SoundCloud tam size nazaran bir uygulama. En sevdiğiniz çeşitte istikbal vadeden sanatkarları bulmak ve desteklemek istiyorsanız, SoundCloud size nazaran. Fiyatsız planda kimi müzikleri indirebiliyorsunuz fakat birden fazla müzik SoundCloud Go+ planını satın aldıysanız indirme seçeneği sunuyor.

Amazon Music şimdi Türkiye’de kullanılamıyor lakin Amerika App Store hesabınız varsa içeriğine göz atmalısınız. Amazon Prime üyesiyseniz Prime Music’deki müziklere fiyatsız olarak erişebilir ve hatta telefonunuza indirebilirsiniz. Çevrimdışı çalma özelliğini en Müsait fiyata sunan (en azından Yurt dışında) Aka müzik akış hizmeti. Eksikleri yok değil; müzik keşfetme ve paylaşma özellikleri Spotify kadar âlâ değil. Fakat bir müzik indirici ve oynatıcı olarak gereğince yeterli.

Gördüğünüz üzere, Apple App Store’da da fiyatsız müzik dinleme ve indirme uygulamaları mevcut. Natürel ki, müzik indirmek için bu uygulamalarla sonlu değilsiniz, tarayıcı üzerinden mp3 indirme sitelerinden müzikleri indirip iPhone’unuza atabilirsiniz. Bilgisayardan iPhone’a müzik atmanın birçok yolu Mevcut fakat en kolayı iTunes programı ile. En geniş müzik arşivine, en inançlı biçimde ulaşmanın yolu; Spotify, Apple Müzik, YouTube Müzik üzere çevrimiçi ve çevrimdışı müzik dinleme hizmetleri olsa da abonelik fiyatlarını değerli buluyorsanız, bu yazıdaki iPhone bedava müzik indirme programları listesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir