iPhone 15 ekranları ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte tasarımı

Genel Mar 22, 2023 Yorum Yok
Hatırlayacağınız üzere daha evvelki haberlerimizde, iPhone 15 Pro Max’in ultra ince çerçeveler ile geleceğini öğrendik.Şimdi iPhone 15, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max ekranları birinci Defa canlı olarak görüntülendi. Yeni manzaralar, iPhone 15 serisinin Dinamik Ada ve çerçeve boyutlarına Fer tutuyor.

iPhone 15 ekranları birinci Defa canlı olarak görüntülendi

Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone 15 serisini Eylül 2023’te duyurması bekleniyor. Bu bağlamda nihayet gelen bilgiler, sırasıyla iPhone 15, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’e erken bir ön nazar sunuyor diyebiliriz. Fotoğrafta, iPhone 15 serisinde yer alacak bütün modellerin 1,5 mm kalınlığında ince tekdüze çerçevelere ve Dinamik Ada özelliğine sahip olacağını görüyoruz.

Bildirilenlere göre iPhone 15 ve 15 Plus, Dinamik Ada özelliğine kavuşurken, standart 60Hz yenileme suratını koruyacak. Bu noktada Always-on Display özelliği sadece Pro modellere Özel olacak. Ayrıyeten geçtiğimiz günlerde paylaşılan CAD görselleri, iPhone 15 Pro’nun titanyum çerçevelere ve dokunsal Geri bildirim tuşlarına sahip olacağını bizlere gösterdi. Temel modellerde ise alışık olduğumuz tuş tasarımı korunacak.

Bilmeyenler için iPhone 15 modelleri ortasındaki bir öbür ayrım ise yonga seti tarafında olacak. Geçen Yıl olduğu üzere, iPhone 15 Pro’nun A17 Bionic, iPhone 15’in ise 2022’de tanıtılan A16 Bionic’ten Güç alması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir