Instagram’da silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?

Genel Oca 23, 2023 Yorum Yok

Instagram, milyonlarca kullanıcının birincil bağlantı aracı olarak kullandığı anne akım toplumsal medya platformu haline geldi. Platformda DM üzerinden fotoğraf ve görüntü gönderimi epeyce yaygın. İster arkadaşlarınızın kıssalarına direkt Cevap veriyor olun, ister yalnızca mesajlaşıyor olun, Instagram DM, takipçilerinizle bağlantıya geçmenin olağanüstü bir yolu. Pekala, Instagram’da iletilerin silinmesi durumunda ne yapılmalı? Silinen bildirileri görmek için Instagram silinen bildirileri Geri getirme yolu burada.

Instagram’da silinen bildirileri Geri getirme yapılışı 🔙

Instagram bilgi indirme, silinen bildirileri Geri getirmek için en yaygın kullanılan usuldür. İşte silinen Instagram bildirilerini Geri getirip görmekiçin yapmanız gerekenler:
 1. Instagram uygulamasını açın.
 2. Profil simgesine dokunun.
 3. Üçlü çizgiye akabinde Hareketlerin’e dokunun.
 4. Sayfanın aşağısında, Bilgilerini İndir’e dokunun.
 5. İndirme Talep Et’e dokunun ve şifrenizi girin.
 6. Gelen e-postada “Bilgileri İndir” butonuna tıklayın.
 7. Instagram kullanıcı ismi ve şifrenizi girin.
 8. Bilgileri indir linkine tıklayın.
 9. İndirilen zipli belgeyi çıkartın.
 10. Messages klasöründe silinen bildirilerinizi görebilirsiniz.

Instagram, silinen iletileri Geri getirme için Veri İndirme isminde bir özellik sunar. Bu özellik, ezkaza silinen bildirileri yahut silip sonradan pişman olduğunuz iletileri Geri getirmenize Yardımcı olur. Fakat, nihayet 24 saat içinde silinen bildirileri Geri getirebilirsiniz. Daha eski bir iletisi sildiyseniz, kurtarma bahtınız yoktur. Ayrıyeten bu özellik, sadece birebir DM’lerde silinen sohbeti Geri getirme yoludur.

Instagram eski iletileri Geri getirme Muhtemel mü 📆

Instagram’da eski bildirileri Geri getirmek için, telefonunuza üçüncü parti uygulamaları yüklemeniz gerekir. Bu uygulamalar, silinen iletileri kurtarmak için iPhone yahut Android telefonunuzdaki önbellek belgelerine erişerek çalışır.

Instagram eski iletileri görme programları, sadece iletileri ve DM’leri değil, fotoğraf ve görüntüleri da kurtarmanıza İmkan tanır. Bu uygulamaların kullanımı nispeten kolaydır ve silinen bildirilerinizi süratli ve kolay bir formda Geri almanızı sağlayan izlenmesi kolay yönergelerle gelir.

Instagram silinen eski iletileri görme programları 📱

 • U.fone: iPhone kullanıcısıysanız, Instagram iletileri Geri getirme programı olarak U.Fone’u indirebilirsiniz. Windows ve Mac için indirilebilen program, Instagram’da silinen iletileriniz, fotoğraflarınız ve görüntüleriniz iç bütün dataları kolay kolay kurtarmanıza Yardımcı olur.
 • FoneLab: Android kullanıcısıysanız, Instagram’da eski iletileri görme programı FoneLab’i tercih edebilirsiniz. Fonelab, Instagram silinen DM’leriniz iç bütün bilgilerinizi Geri getirmenize Yardımcı olur.

Instagram iletileri Geri getirme programları sağlam mi 🤔

Instagram’da silinen iletileri Geri getirme programlarını indirirken dikkatli olmanızda fayda var. Reklamı yapılan birçok seçenek, dolandırıcıdır. Hackerlar, ferdî bilgilerinize ve toplumsal medya profillerinize erişmek için bu uygulamaları kullanır.

Instagram, silinen bildirileri 30 gün müddetle tutar. Instagram’da iletilerin silinmesi ya da kaybolması durumunda Instagram Data İndirme aracı ile silinen bildirileri Geri getirebilirsiniz. Lakin, Instagram’da eski iletileri Geri getirmek istiyorsanız, üstteki üçüncü parti uygulamaları kullanmalısınız.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir