Instagram hesap açma (yeni hesap oluşturma) nasıl yapılır?

Genel Kas 20, 2022 Yorum Yok

Instagram, nihayet derece tanınan bir toplumsal medya platformu. Fotoğraflar, kısa görüntüler (Reels) paylaşmak, arkadaşlarınız, aileniz ve öteki bireylerle mesajlaşmanın harika bir yolu. Instagram hesabınız yoksa, platforma katılmak için hâlâ geç değil. Instagram açma telefondan da bilgisayardan da Fazla kolay bir formda yapılabiliyor. İşte Instagram’da hesap açmak için izlemeniz gereken adımlar:

Bilgisayardan Instagram hesabı açma 💻

Instagram hesap açmak için telefon numaranızı vermeniz gerekmiyor. Bilgisayardan, rastgele bir internet tarayıcıyı açıp Instagram sitesine girerek fiyatsız olarak yeni hesap oluşturabilirsiniz. İster e-posta adresinizle ister Facebook giriş seçeneğini kullanarak hesap açtıktan sonra tıpkı Instagram taşınabilir uygulamasındaki üzere fotoğraf paylaşabilir, bildiri gönderebilirsiniz lakin hikaye paylaşamazsınız, takip ettiğiniz hesapların kıssalarını görebilirsiniz. Telefon numarası girmeden Instagram’da yeni hesap açmak için aşağıdaki adımları izleyin: 
 1. Web tarayıcıdan Instagram sitesine girin.
 2. Sayfanın altında Hesabın yok mu? yanındaki “Kaydol” linkine tıklayın.
 3. Instagram hesap açma formu sayfasında Gerekli alanları doldurun.
 4. Instagram kullanıcı ismi, isminiz, şifreniz ve e-posta adresinizi girip Kaydol’a tıklayın.
 5. Instagram hesap oluşturma bu kadar basit! Profil fotoğrafı ekleyerek başlayabilirsiniz.

Telefondan Instagram hesabı açma 📱

Yeni Instagram açmak, taşınabilir uygulama üzerinden Fazla daha Yalın ve süratli. Android telefon kullanıyorsanız Google Play Store’dan, iPhone kullanıyorsanız iOS App Store’dan Instagram uygulamasını indirin. Android’de e-posta yahut telefon numarasıyla kaydolabilirsiniz. iOS’ta yeni hesap oluştur seçeneğiyle Instagram’a kaydolabilirsiniz. Gerekli detayları girin, bir kullanıcı ismi ve parola oluşturun ve hazırsınız. E-posta yahut telefon numarasıyla kaydolursanız, hesabınızı bir doğrulama hesabıyla onaylamanız gerekir. Taşınabilir uygulamada Facebook hesabınızla da Instagram’a giriş yapabilirsiniz. Uygulamadan Instagram yeni hesap açmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Instagram uygulamasını telefonunuza indirin.
 2. Uygulamayı yükledikten sonra, Instagram’ı açmak için simgesine dokunun.
 3. E-posta adresi yahut telefon numarasıyla kaydol’a yahut yeni hesap oluştur’a dokunun.
 4. E-posta adresiniz yahut telefon numaranızı girin.
 5. Onay kodu ile cep telefonu numaranızı doğrulayın.
 6. İleri’ye dokunun.
 7. Facebook hesabınızla kaydolmak için “Facebook ile giriş yap”a dokunabilirsiniz.

Instagram hesap açma linki 2022 🔗

Instagram yeni hesap açma linki (2022), sizi direkt kaydolma sayfasına yönlendirir. Bilgisayarınızda yahut telefonunuzda bu temasa tıkladığınızda “Instagram kaydol” sayfasına giderseniz ve cep telefonu numarası, e-posta, isim soyad, kullanıcı ismi ve şifre kısımlarını doldurarak yahut Facebook ile giriş yap seçeneğini kullanarak Instagram hesap oluşturma sürecini tamamlarsınız. Taşınabilir uygulamadan Instagram açmak Fazla daha kolay olsa da kimi Instagram’a girilmiyor, giriş sorunu yaşanabiliyor. Bu durumda Instagram hesap aç linkine tıklayarak süratlice yeni hesap oluşturabilirsiniz.

Instagram hesap açılış tarihi öğrenme 2022 🗓️

Instagram, 2010 başlangıcından, 2012’de Facebook’u satın almasından bu yana Fazla yol kat etti; kimi beşerler en başından beri uygulamada etkin. Siz de o kadar müddettir kullanıyor olabilirsiniz ki, hesabınızı ne Vakit oluşturduğunuzu hatırlamanız kolay olmayacaktır. Yılını, tahminen de ayını hatırlayabilirsiniz. Pekala, Instagram açılış tarihi öğrenme nasıl yapılır?
 1. Instagram uygulamasını açın.
 2. Profil simgesine, akabinde Hareketlerin’e dokunun.
 3. En aşağıdaki “Bilgilerini İndir”e dokunun.
 4. Verilerini indir sayfasında E-posta adresinizi girip “İndirme Talep Et” butonuna dokunun.
 5. Şifrenizi girin ve İleri’ye dokunun.
 6. Instagram’dan gelen e-postadaki linke dokunun.
 7. Şifrenizi girin ve .zip evrakını indirin.
 8. Zipli belgeyi açıp “login_and_account_creation” yazan klasörü bulun.
 9. Signup_information.html belgesini açın.
 10. Instagram hesap açma tarihi öğrenmek işte bu kadar kolay.

Takip ettiğiniz bir hesabın Instagram açılış tarihini öğrenmek Fazla daha kolay. Biricik yapmanız gereken, profiline girip sağ üstteki üç nokta/çizgiye akabinde “Bu hesap hakkında”ya dokunmak. Hesap bilgileri ortasında Instagram’a katılma tarihini de göreceksiniz.

Instagram fake hesap açma nasıl yapılır 🧐

Birinci olarak fake Instagram hesabı nedir? Düzmece Instagram hesabı Özellikle kimseye ilişkin olmayan hesaptır ve çoklukla ya Amel için ya takip için ya da Öbür bir sebepten açılır. İşletmenizin reklamını yapmak ve daha Çok takipçi kazanmak için Instagram’da fake hesap açabilirsiniz. Fake hesap, müşterileri çekmenize ve onlarla etkileşime geçmenize de Yardımcı olur; bu da işlerinizi artırır.

Fake Instagram hesabı oluşturmak, bir planlama gerektirir zira yanlış bir adım yahut karar, insanların hesabın gerçek olmadığını anlamasına, daha da berbatı Instagram’ın Düzmece hesabınızı bulmasına neden olabilir. Instagram fake hesap açma nasıl oluyor? diye soracak olursanız:

 1. Sahte bir e-posta adresi ve telefon numarasıyla kaydolun.
 2. Hesap ismini güzel belirleyin.
 3. Hesabınızı gizli olarak ayarlayın.
 4. Benzersiz ve cazip bir profil resmi yükleyin.
 5. Gruplara katılın ve iletileri yanıtlayın.

Instagram hesap açma 2022 yılında Fazla geç kalınmış bir devinim gelebilir. Kimi ünlülerin 2021’de yeni Instagram hesabı açtığını biliyor muydunuz? Türkiye’de en Fazla kullanılan toplumsal medya uygulamalarının başında gelen Instagram’da hesap açmak, gördüğünüz üzere Fazla kolay ve Çok Vakit almayan bir şey.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir