İddia: Google Pixel Watch 2 gelecek hafta tanıtılacak

Genel May 06, 2023 Yorum Yok
Wear OS işletim sistemi ile yaşadığı sorunları WearOS 3 ile çözen Google, akıllı saat pazarında Android tarafının gücünü arttırmayı başarmıştı. Yeni geliştirdiği işletim sisteminde çalışan Pixel Watch ile akıllı saat pazarına da giren firma, aygıttan Aka ölçüde mutlu kalmışa benziyor. 9to5Google’dan gelen bir rapora nazaran Pixel Watch 2, önümüzdeki hafta tanıtılacak.

Pixel 8 serisi ile satışa çıkacak

9to5Google’ın haberine nazaran Google, gelecek hafta düzenlenecek olan I/O Geliştirici Etkinliğinde ikinci jenerasyon Pixel Watch’u tanıtacak ve aygıt, sonbahar aylarında Pixel 8 serisi ile satışa çıkacak. Habere nazaran aygıtın ismine karar verilmemiş lakin Pixel Watch 2 epey mümkün duruyor.

Yeni nesil Pixel Watch’un neler sunacağı şimdi bilinmese de evvelki jenerasyonda kullanılan Exynos 9110 ve 1GB RAM’in terk edilmesi bekleniyor. Yazılımsal optimizasyonlar ile başarılı sayılabilecek bir batarya ömrü sunan Google, 5nm sürecinde geliştirilen Exynos W920 yahut 4nm sürecinde geliştirilen Snapdragon W5+ Gen 1 çip setine geçerse Fazla daha başarılı bir batarya ömrü sunacaktır. WearOS tarafında Önemli yenilikler sunması beklenmeyen Aygıt muhtemelen benzer bir dizayna sahip olacak fakat umarız Google, aygıtın çerçevelerini evvelki jenerasyondan daha ince yapar. sıhhat takibi konusunda ise aygıtın sıcaklık sensörüne sahip olması Muhtemel görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir