iCloud kullananlar şokta: Başkalarının fotoğrafları çıkıyor!

Genel Oca 08, 2023 Yorum Yok
Apple’ın Windows için iCloud programında inanılmaz sorun! iPhone kullanıcıları, fotoğraf kitaplığında kendilerine ilişkin olmayan fotoğraflarla karşılaştı.

Başkalarının Özel fotoğrafları çıkıyor

Windows için iCloud programı, iPhone kullanıcılarının fotoğraflarına, görüntülerine, belgelerine ve diğer Kıymetli bilgilerine bilgisayarlarından erişmesini sağlıyor. Apple’ın Ara orta güncellediği yazılımı kullananlar şu anda Önemli bir sıkıntıyla karşı karşıya. iPhone’a kaydedilen, akabinde iCloud programıyla senkronize edilen görüntüler siyaha dönüyor, işlenen görüntüler izlenemiyor. Daha da berbatı, kullanıcılar bu bozuk görüntüleri izlemeye çalıştıklarında kitaplıklarında kendilerine ilişkin olmayan Tuhaf fotoğraflar ve görüntüler görüyorlar.

Apple’dan İzah bekleniyor

Şu Lahza için iPhone 13 ve 14 Pro kullanıcılarından kimileri bu sorunu yaşadıklarını bildirdi. Bilinmeyen kaynaklardan gelen bozuk görüntüler, insanların aileleriyle çekildiği Özel fotoğrafları da içeriyor. iCloud Windows programının yine yüklenmesi sorunu çözmüyor, Problem muhtemelen sunucu tarafında. Apple’dan şimdi bahisle ilgili İzah gelmedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir