Huawei, yeni araç şarj cihazı ile devrim yaratıyor

Genel May 22, 2023 Yorum Yok
Huawei, süratli şarj ekosistemini geliştirmek gayesiyle en nihayet yeniliği olan Huawei 88W araç şarj aygıtını tanıttı. Bu çığır açan aygıt, devinim halindeyken akıllı telefon yahut diğer cihazlarımızı şarj etme biçimimizde ihtilal yaratmayı vaat ediyor.

Aynı anda iki aygıtı şarj edebiliyor

Huawei 88W (model P0015) araç şarj aygıtı, dizaynıyla da hayli şık ve şık duruyor. Fakat bu eseri başkalarından ayıran özelliği ise Fazla taraflı arayüz yapılandırmasıdır. Tanınan A+C/A tasarımı da iç olmak üzere üç şarj arayüzü ile donatılmış olan bu şarj aygıtı, kullanıcıların tıpkı anda iki aygıtı şarj etmesine İmkan tanıyor. Aygıtın üst kısmında 88W’a kadar süratli kablolu şarjı destekleyen USB-A ve USB-C portları yer alıyor. Alt taraftaki diğer USB-A portu ise 30W hızlı şarjı destekliyor. Her iki irtibat noktası da kullanımdayken şarj aygıtı, bağlı aygıtların şarj ihtiyaçlarına bağlı olarak Sıkıntı çıkışını akıllı bir biçimde 88W+18W yahut 66W+30W olarak ayarlayabiliyor. 

 

Huawei 88W araç şarj aygıtı, dikkat cazibeli 88W kablolu süratli şarj özelliğinin yanı Dizi 65W PD, PPS, QC, SCP ve yenilikçi UFCS füzyon süratli şarj iç olmak üzere Türlü yaygın süratli şarj protokollerini de destekliyor. Ayrıyeten, şarj aygıtının girişi 12V’tan 24V’a kadar geniş bir voltaj aralığını destekliyor, hasebiyle farklı araç sistemleriyle geniş bir uyumluluk Laf konusu.

Bu araç içi şarj aygıtı ile firmaya nazaran Huawei P60 Pro, 10 dakikalık şarj ile yüzde 50, P60 ise 30 dakikalık şarj ile yüzde 92 doluluğa ulaşabiliyor. Misal halde MatePad Pro 11 dizüstüsü de yüzde 55 doluluğa kadar şarj olabiliyor. Huawei, halihazırda eseri Çin’de ve Ebay üzere alışveriş sitelerinde satışa sunmuş durumda. Fiyat ise 31 dolar civarında ve dahili 6A kablo ile geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir