Huawei Watch Buds: Kasasında kulaklık taşıyan akıllı saat

Genel Oca 10, 2023 Yorum Yok
Huawei, yakın vakitte tanıttığı Watch GT Cyber modelinden sonra tekrar eşsiz bir akıllı saat ile karşımıza çıkabilir. Menteşeli ekranı ve çıkarılabilir kulaklıklarıyla dikkat çeken Huawei Watch Buds’ın kutusu sızdırıldı. Huawei’den şimdi doğrulama gelmedi.

Kulaklıkları içinde akıllı saat

Huawei, bu Yıl Fazla sayıda akıllı saat ve fitness takipçisi piyasaya sürdü. Watch GT Cyber, modüler dizaynıyla şimdiye kadarki en dikkat alımlı model oldu. Kasasında kulaklıkları taşıyan Watch Buds, Fazla daha Enteresan bir model. Birinci olarak Nisan ayıda Avrupa Birliği Fikrî Mülkiyet Ofisi (EUIPO) listesi aracılığıyla ortaya çıkan Huawei Watch Buds, sonrasında hiç görülmemişti. @RODENT950 isimli kullanıcı, toplumsal medya platformu üzerinden saatin kutusunu gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Huawei, dahili kulaklıklara sahip akıllı saat modelini çıkarırsa, bunu yapan birinci Aka Müstahsil olacak. Bu form faktörünün daha Evvel Ufak çaplı şirketler tarafından denendiğini lakin pil kapasitesini yüksek tutarken kasayı olabildiğince ince tutmanın Fazla güç olmasından kaynaklı başarılı olamadıklarını biliyorsunuzdur. Huawei, bunu başarmışa benziyor. Watch Buds’ın nerede ve ne Vakit çıkacağı belirsizliğini korurken, saatin Avrupa’da tescil edilmesi Çin dışı pazarlara da gelebileceğinin sinyallerini veriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir