Huawei ve Philips’den akıllı göz masaj aleti

Genel Nis 07, 2023 Yorum Yok
Huawei Smart Choice, Philips ile Bir arada akıllı göz masaj aletini tanıttı. VibWave titreşim dalgası teknolojisi ve sıcak kompres takviyesi ile geliyor.

Ürün, masaj tecrübesini daha konforlu hale getiren VibWave titreşim dalga teknolojisi ve dalga gibisi titreşimle donatılmış. Aygıtın masaj başlığı, her biri Müstakil mikro titreşim motoruyla donatılmış ve noktadan noktaya hisli kapsama alanı sunan 14 Aka kontağa sahip. Farklı kullanım senaryolarına hitap eden kapsamlı masaj tahlilleri yelpazesi sunuyor. Ayrıyeten alt göz yuvalarını ısıtabilen ve sıkıştırabilen göz maskesi biçiminde iki metal masaj başlığını kullanan sıcak kompres fonksiyonuna sahip. Bu da sıcak ve rahat masajla sonuçlanıyor.

Göz masaj aleti, kafatasından ses iletimi için kemik iletim teknolojisiyle geliyor. Bu teknoloji, odadaki öbür bireyleri rahatsız etmeden net ses kalitesi almanızı sağlıyor. Kulaklık takmadan müzik dinlerken masaj terapisi kulağa güzel geliyor üzere.

Huawei Philips Smart Eye Massager, kişinin yüzünün formuna tam uyan esnek bir tasarıma sahip. Göz yuvası yeri içbükey; bu da gözbebeklerine baskı yapılmasını önlüyor. Masaj aletinin kumaşı yumuşak yapıda ve 180 derece katlanabiliyor. Alet, yaklaşık 245 g ağırlığında.

Masaj aleti, Bluetooth irtibatı üzerinden Hongmeng Zhilian uygulaması aracılığıyla HarmonyOS’lu Huawei akıllı telefonla eşleştiriliyor. Philips akıllı masaj aletinin fiyatı ise; 749 yuan (109 dolara denk geliyor). Masaj aleti ne Vakit çıkacak, Çin dışında da satışa sunulacak mı şimdi bilinmiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir