Huawei P60 ve katlanabilir Mate X3 birlikte geliyor: İşte tarih

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
Çinli teknoloji devi Huawei yeni ürünlerini duyurmaya hazırlanıyor. Şirket önümüzdeki hafta yapılması planlanan ilkbahar amiral gemisi Eser lansman konferansını resmen duyurdu. Laf konusu Faaliyet 23 Mart 2023 tarihinde gerçekleştirilecek.

Huawei’nin lansman kapsamında P60 serisi ve Mate X3 katlanabilir telefonunu tanıtması bekleniyor. Yayınlanan posterin üst kısmı Huawei P60’taki Aka halka kamerayı tasvir ederken alt kısım Huawei Mate X3’ün katlanabilir dizaynına işaret ediyor.

Fotoğraf örnekleri paylaşılmıştı

Daha Evvel Çinli markanın üst seviye yöneticilerinden biri Huawei P60 Pro kamerasıyla çekilmiş fotoğraf örnekleri paylaşmıştı. Yayınlanan kareler fotoğrafçılık alanında Kıymetli işlere imza atan Huawei’nin P60 Pro’da da bu geleneğini sürdüreceğini ortaya koydu.

Huawei Mate X3 ise Mate X2’nin tasarımını kullanmaya devam edecek. Katlanabilir telefonun daha ince ve daha hafif olmasının yanı Dizi daha uzun pil ömrü sunması bekleniyor. Şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Daha fazlası için 10 gün daha beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir