Huawei Health uygulaması Google Play mağazasından kaldırıldı

Genel Nis 04, 2023 Yorum Yok
Ambargolar nedeniyle uzun müddet Evvel Google ile ilişiği kesilen Huawei’nin ekosistemde kalan uygulamalarının da birer birer fişi çekiliyor. Huawei Health uygulaması Google Play mağazasından kaldırıldı.

Huawei Health uygulaması artık yok

Huawei Health uygulaması firmanın sıhhat datalarını topladığı ve giyilebilir aygıtları ile irtibat kurduğu platformuydu. Google ile olan ayrılık sonrasında Huawei Health uygulaması firmanın App Gallery mağazasına taşınmıştı. Google de eski versiyonu yayından kaldırdı.

Huawei’nin en nihayet 2020 yılında güncellediği uygulama pek Fazla Çağdaş özelliği sunmaktan uzaktı. Ayrıyeten firmanın nihayet Devre giyilebilir aygıtlarını da desteklemiyordu. Uygulamanın yeni versiyonu App Gallery mağazasında yer alıyor. Diğer taraftan Samsung ve Apple uygulama mağazalarında da uygulamayı bulmak mümkün.

Daha Evvel Google Play mağazasından indirerek uygulamayı kullananların güncelleme imkânı ortadan kalkmıştı. Bu bakımdan App Gallery mağazasına giderek indirmeleri gerekiyor. öteki taraftan Huawei’nin kalan iki uygulaması da 3 yıldır güncelleme almıyor. Muhtemelen bunları da Google mağazadan kaldıracaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir