Huawei FreeBuds Pro 2+ sağlık takibi yapabiliyor

Genel Mar 24, 2023 Yorum Yok
Kablosuz kulaklık bölümünde epey hareketli olan Huawei’nin diğer bir yeni modeli Huawei FreeBuds Pro 2+ oldu. Çift dinamik şoför ile güçlendirilen kulaklık ayrıyeten sıhhat takibi de yapabiliyor.

Huawei FreeBuds Pro 2 Plus özellikleri ve fiyatı

Huawei FreeBuds Pro 2 Plus modeli 11mm şoför ile düşük ses katmanına odaklanırken bir de 6mm tweeter mevcut. Çift şoförlü sistem 14Hz ve 48kHz aralığında ses frekansı üretebiliyor.

Diğer bir dikkat alımlı özelliği ise sıhhat takibi yapabilmesi. Kullanıcının kulağı üzerinden gövde sıcaklığı ve nabız ölçülebiliyor. Tekrar kulağın yapısına nazaran mekânsal ses optimizasyonu sunuyor. Devialet dayanağı yanında her modül Müstakil olarak düşük ve yüksek frekansları ayarlayabiliyor.

Üç mikrofon ile etkin gürültü engelleme yapabilen kulaklığın bir de şeffaf modu bulunuyor. Bluetooth 5.2 barındıran Eser L2HC ve LDAC kodeklerine takviyesi mevcut. ANC kapalı olarak kulaklık 5.8 saat giderken kutusu ile 27 saati buluyor. Kutu 2W kablosuz şarja sahip. Huawei FreeBuds Pro 2 Plus modeli 220$ civarında satılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir