Huawei FreeBuds Pro 2+ kalp atış hızı ölçüm teknolojisi sunacak

Genel Şub 09, 2023 Yorum Yok
Kablosuz kulaklıklar tüketicilerden Aka İlgi görmeye devam ediyor. Vaziyet bu türlü olunca üreticiler de birbiri gerisine yeni modeller çıkarmaya başladı. Huawei geçtiğimiz Yıl FreeBuds Pro 2’yi piyasaya sürmüştü. Çinli şirket artık de FreeBuds Pro 2+ modelini satışa sunmaya hazırlanıyor.

Yeni kablosuz kulaklığın en Değerli özelliği kalp atış suratı ölçüm teknolojisi olacak. İnternete sızdırılan ekran manzaralarına bakılırsa FreeBuds Pro 2+ şirketin bu özelliğe sahip ilk kablosuz kulaklığı olarak gelecek.

Tasarımı da ortaya çıktı

Gerçek vakitli kalp atış suratı algılama işlevi sayesinde kullanıcılar kalp atış suratları yüksek olduğunda bildirim alacaklar. Laf konusu özellik, yüksek kalp atış suratı uyarıcısı, düşük kalp atış suratı uyarıcısı ve yüksek hassasiyetli kalp atış suratı modu üzere seçenekler sunacak.

Sızdırılan gereçler ayrıyeten FreeBuds Pro 2+’ın tasarımını da açığa çıkardı. Sarj kutusunda yer Meydan Huawei + Devialet ibaresi altın renkli kaplamaya sahip. Tıpkı halde kulaklıkların etrafında de altın çerçeve var. bütün bu ayrıntılar göz alıcı bir tasarım yükseltmesinin yolda olduğunu ortaya koyuyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir