Huawei Band 8 akıllı bileklik tanıtıldı: Tek şarjla 14 gün!

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Huawei, Nova 11 serisi akıllı telefonlar, Huawei Enjoy X orta Tertip telefon, Huawei Matebook D 14 (2023) ve MateBook D 16 notebooklarla Birlikte Huawei Band 8 akıllı bileklik modelini duyurdu. Band 8, şirketin şimdiye kadarki en hafif, en ince ve geniş ekranlı akıllı bilekliği. Huawei Band 8 özellikleri ile neler sunuyor bakalım.

Huawei Band 8 özellikleri

Huawei Band 8, 14 gram yüküyle selefine nazaran biraz daha hafif ve 8.99mm inceliğinde. 1.47 inç, 368 x 194 piksel çözünürlüğünde, 2.5D kavisli ekrana bakıyoruz. Akıllı bileklik, %65 ekran Beden oranına sahip. Fitness takipçisi, ortalarından seçim yapabileceğiniz binlerce saat yüzü ile geliyor.

Band 8 modeli hızlı şarjı destekliyor. Bileklik, 5 dakikalık şarjla 2 güne kadar kullanım sağlıyor, tam şarj olması da 45 dakika sürüyor.

HarmonyOS 3.1 ile gelen birinci Huawei akıllı bilekliği olan Band 8, TruSleep 3.0 teknolojisiyle evvelki modellere kıyasla %10 oranında daha yanlışsız uyku takibi yapıyor. Huawei TruSeen 5.0 teknolojisi sayesinde de kalp atış suratında %10 oranında daha hakikat ölçümler yapıyor. Bileklik, kullanıcının 7 günlük dinlenme kalp atış suratını grafiksel olarak gösteriyor. Otomatik kan oksijen tespiti, kalp sıhhati araştırması, bayan sıhhati idaresi, bütün gün gerilim takibi özellikleri de mevcut.

Band 8, Huawei’nin akıllı negatif ekrana sahip birinci fitness takipçisi. Sağa kaydırma hareketiyle, müziği Denetim etmenizi, programlarınızı ve uçuşlarınızı görüntülemenizi vs. sağlayan, telefondan gelen akıllı bildirileri da görebildiğiniz bir ekran açılıyor. NFC modelinde bilekliği ulaşım kartı yahut ödeme aracı olarak da kullanmak mümkün.

Huawei Band 8 fiyatı ve çıkış tarihi

Huawei Band 8 akıllı bilekliğin fiyatı; yaklaşık 39 dolar. NFC modeli, 45 dolara satılacak. Gece siyahı, pembe, yeşil ve turuncu renk seçenekleriyle gelen bileklik, 26 Nisan prestijiyle satışta olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir