Honor Play 7T özellikleri tanıtımdan önce gün ışığına çıktı

Genel Mar 27, 2023 Yorum Yok
Çinli akıllı telefon üreticisi Honor, 28 Mart’ta orta segmente yönelik olarak hazırladığı Honor Play 7T akıllı telefonunu tanıtacak. Geçen yılki Play 6T’nin halefi olarak istikbal olan modelin hem basın görselleri hem de bunun yanında Temel özellikleri paylaşıldı.

Honor Play 7T özellikleri netleşti

Play 6T modelinin tersine Honor Play 7T, damla çentikli ekran dizaynıyla geliyor olacak. Tasarım lisanı bakımından nihayet derece sade bir anlayış kullanılmış diyebiliriz. Telefonda ayrıyeten 3.5mm kulaklık girişinin de olduğu görülüyor ki segmenti düşünüldüğünde bu güzel bir özelik.

Öte yandan Play 7T, 6.74 inçlik LCD bir panel ile geliyor. Bu ekranda evvelki model üzere HD+ çözünürlüğü ve 90 Hz yenileme suratını destekliyor. ek olarak 128 GB ve 256 GB depolama alanına sahip versiyonlarla istikbal olan telefonda 8 GB RAM yer alacak. Android 13 tabanlı Magic OS 7.1 arayüzünün çalışacağı telefonda MediaTek imzalı Dimensity 6020 olacağı söyleniyor. Bu yeni çip, var Dimensity 700’e misal bir performans sunuyor. nihayet olarak telefonda 6000mAh gibi epeyce büyükçe bir pilin olacağını da aktaralım. bütün bu ayrıntıların yarın resmen onaylanması ve fiyat bilgisinin de paylaşılması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir