Honor, gelecek planlarını açıkladı: Rakipsiz bir model yolda

Genel Nis 26, 2023 Yorum Yok
Her geçen gün büyüyen katlanabilir telefon pazarında Vivo, Oppo ve Honor üzere markaların iştirakiyle rekabet Hız kazanmaya başladı. Artık bu rekabete Honor VS modeli ile iç olan Honor, istikbal planlarını açıkladı. Çinli üretici, rakipsiz bir katlanabilir telefon geliştirmeyi planlıyor.

Katlanabilir telefonlar anne akım olacak

Yakın vakitli bir röportajda Honor CEO’su Zhao Ming, şirketin katlanabilir telefon pazarındaki birtakım maksatlarını açıkladı. Bununla Bir arada ”katlanabilir telefonların gelecekte anne akım haline geleceğini” belirten yetkili isim, Honor’un ”pazarın en kuvvetli telefonunu’’ üreteceğini söyledi.

Bu açıklamalara ek olarak Ming, kısa mühlet tanıtılan katlanabilir Honor Magic VS modelini, iPhone 14 serisi üzere var amiral gemilerinin rakibi olarak nitelendirdi. Bilmeyenler için Huawei’nin alt markalarından biri olan Honor, ABD ambargolarının akabinde 2019 yılında Huawei’den ayrıldı ve bağımsız bir marka olarak aktiflik gösteriyor.

Yeni açıklamalar, Honor’un gelecekte daha Çok katlanabilir model ile karşımıza çıkacağını gösteriyor. Bu aygıtların ne Vakit anne akım olacağı ise başka bir husus. Nitekim bu modellerden birini kullandığınızda ne tablet kadar Aka bir ekran, ne de akıllı telefon kadar kompakt ve taşınabilir bir Aygıt görüyorsunuz. 

Bu bağlamda katlanabilir telefonlar anne akım iPhone 14 yahut Galaxy S23 üzere aygıtların yerini alacak mı? bekleyip göreceğiz. Pekala siz bu hususta neler düşüüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir