Honor Earbuds 3i: 70 dolara aktif gürültü önleyici kulaklık

Genel Oca 09, 2023 Yorum Yok
Honor, bugün düzenlediği aktiflikte 160MP kameralı Honor 80 Pro ve dişlisiz menteşeli katlanan telefon Honor Magic Vs ile Birlikte gerçek kablosuz kulak içi kulaklık Earbuds 3i’yi tanıttı.

Honor’un yeni kablosuz kulak içi kulaklığı Earbuds 3i, gövdeye gizlenmiş 10mm dinamik şoförle geliyor ve Bluetooth 5.2 ile ilişki sağlıyor. Sadece ak renk (Honor’a nazaran çakıl taşı görünümünde) seçeneği olan kulaklıklardan her birinde üç adet mikrofon Mevcut ve devinim denetimleri için de Ufak bir dokunmatik sensörle donatılmış. Kulak algılama için de bir sensör mevcut. Kulaklık, oyun için düşük gecikmeli modu destekliyor.

Her bir kulaklığın içinde 55 mAh pil bulunurken, şarj kutusunda 410 mAh batarya yer alıyor. Honor, etkin gürültü tedbire özelliği kapatıldığında kulaklığın 10 saate kadar kullanım mühleti verdiğini söylüyor. Şarj süreci sırf USB-C irtibat noktası üzerinden kablo ile yapılıyor. Kulaklık, %0’dan %100’e 60 dakikada şarj oluyor. Kulaklık, azamî 32 saat kullanım mühleti veriyor. Bu, faal gürültü önleyici kapalı ve şarj kutusu ile Birlikte elde edilen müddet. Aktif gürültü önleme açıldığında, bu mühlet 24 saate düşüyor. Kulaklığın bütün özelliklerini kullanabilmek için Honor Smart Space uygulamasının indirilmesi gerekiyor.

Honor Earbuds 3i özellikleri

  • Batarya: Biricik kulaklık 55 mAh, Şarj kutusu 410 mAh
  • Kullanım süresi: 10 saat (Aktif Gürültü Tedbire kapalı), 7.5 saat (Aktif Gürültü Önleyici açık)
  • Şarj: USB Type-C (5V/1.2A ve üzeri)
  • Şarj süresi: Biricik kulaklık 60 dakika, Şarj kutusu 1.5 saat
  • Bağlantı: Bluetooth 5.2
  • Ses birimi: 10mm dinamik
  • Diğer: EQ ses efektleri, oyun için düşük gecikme modu, kulaklık bulma, kolay eşleştirme, kulak algılama

Honor Earbuds 3i fiyatı

Honor Earbuds 3i, Çin’de şirketin mağazasında ön siparişe açıldı, 2 Aralık’ta da satışa sunulacak. Kulaklığın fiyatı; 70 dolar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir