Honor 80 serisi, 160 MP kamera kullanan ilk telefonlar olabilir

Genel Kas 10, 2022 Yorum Yok

Honor, 23 Kasım’da Çin’de düzenleyeceği lansman aktifliğini bir mühlet Evvel resmen duyurmuştu. Firmanın Honor 80 serisini ve Honor Vs katlanabilir akıllı telefonunu bu Faaliyet kapsamında tanıtması ve akabinde piyasaya sürmesi bekleniyor. Ayrıyeten bu etkinlikde Magic 5 amiral gemisi de tanıtılabilir. Öte yandan Honor 80 serisi hakkında gelen yeni ayrıntılar ise ailenin kamera yeteneklerine odaklanıyor.

Güvenilir Çinli sızıntı kaynağı Digital Chat Station, yaklaşmakta olan Honor 80 serisinin kamera özelliklerini paylaştı. Sızıntı kaynağına nazaran, Honor 80 serisi Aka bir kamera yükseltmesi ile karşımıza çıkacak.

Honor 80 serisinde 160MP kamera yer alabilir

Aktarılanlara nazaran serinin 160 MP anne kameraya sahip olacağı belirtiliyor. Şu anda piyasada bu türlü bir kameraya sahip rastgele bir telefon yok. Ayrıyeten 160 megapiksellik taşınabilir sensör de piyasada yer almıyor, bu nedenle muhtemelen var 200 MP sensörlere dayalı Özel bir sensör olacak. Fakat bu noktada yeteri kadar ayrıntı sahibi değiliz. Ayrıyeten, Honor 80 serisinde ön tarafta çift 50 MP kameranın yer alması bekleniyor. nihayet olarak telefonlara Güç verecek olan yonga ise Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 olacak.

Sızıntı kaynağı, belirttiği özellikleri gerçek model isimleri yerine “Honor 80 serisi” altında paylaşmış durumda. Bu özelliklerin Honor 80 Pro yahut Honor 80 Pro Plus olduğunu düşündüğümüz serinin en üst modellerine ilişkin olabileceğine inanıyoruz. Bununla birlikte, resmi duyuruya iki hafta üzere kısa bir müddet kaldığı için önümüzdeki günlerde Honor 80 serisi ve katlanabilir Honor Vs hakkında daha Çok bilgi edinebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir