Google’ın katlanabilir telefonu sızdırıldı: İşte Pixel Fold

Genel Kas 15, 2022 Yorum Yok
Google’ın birinci katlanabilir telefonu şimdi piyasaya sürülmedi. Fakat şirketin Pixel Fold üzerinde çalıştığı biliniyor. Taşınabilir kesime yönelik sızıntılarıyla Ünlü Jon Prosser, aygıtın yüksek kaliteli render görüntülerini yayınladı. Ayrıyeten çıkış tarihi ve fiyat etiketini paylaştı.

Kaynağa nazaran Google Pixel Fold birinci sınıf bir akıllı telefon olacak. Prosser, metal ve camdan oluşan gövdenin aygıta daha premium bir hava katacağını lakin tıpkı vakitte ağırlaştıracağını söylüyor. Katlanabilir telefon ak ve Siyah olmak üzere iki renk seçeneği ile gelecek.

Google Pixel Fold özellikleri

Pixel Fold’un anne kamerası kısa müddet Evvel çıkış yapan amiral gemisi Pixel 7 Pro üslubunu benimsiyor. Modülde üç manzara sensörü mevcut. dahil kısımda ise hayli kalın çerçevelere sahip katlanabilir ekran var. Üst çerçeveye gömülü selfie kamerası 9.5 megapiksel çözünürlük sunacak.

Bunun haricinde Hariç ekranda da 9.5 megapiksellik bir ön kamera daha bulunacak. Lakin bu sensörün paneldeki delikte yer alacağı belirtiliyor. Parmak izi tarayıcısı ise güç tuşuna gömülü olacak. Prosser’a nazaran Pixel Fold, 2023’ün Mayıs ayında 1.799 dolar fiyatla piyasaya sürülecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir