Google Pixel Fold özellikleri netleşmeye başladı

Genel Nis 10, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında katlanabilir aygıtlara olan yönelim her geçen gün artıyor. Bu bağlamda Android’in merkezinde yer alan Google‘ın da, Pixel Fold modeli ile rekabete iç olması bekleniyor. Artık heyecanlı bekleyiş sürerken, Google Pixel Fold’un ekran tasarımı hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.  

Google Pixel Fold özellikleri netleşmeye başladı

Sektöre yakınlığı ile tanınan The Elec, Google Pixel Fold’un yakında tanıtılması beklenen Samsung M13 OLED ekran setinden Güç alabileceğini bildirdi. Bilmeyenler için geçtiğimiz Yıl Samsung, M12 OLED setini tanıttı. Bu ekranlar birinci olarak Galaxy Z Flip 4 ve Z Fold 4’te kullanılırken, daha sonra iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinde karşımıza çıktı. 

Ayrıyeten sızıntı kaynağı, Apple’ın iPhone 15 ailesindeki bütün modeller için Samsung M12 OLED’e yöneleceğini söylüyor. Bu noktada Pixel Fold, yenilikçi ekran dizaynıyla rekabete sav bir giriş yapabilir. 

Yakın vakitli sızıntılara nazaran Google Pixel Fold 1.300 ila 1.500 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu sayıları hakikat olarak kabul edersek, aygıtın fiyat manasında da rekabetçi olacağını söyleyebiliriz. Gerçekten Samsung Galaxy Z Fold 4, 1.800 dolardan başlayan fiyatlar ile kullanıcıların karşısına çıktı. Google Pixel Fold ise görünüşe nazaran en yakın rakibinden 500 dolara kadar daha ucuz olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir