Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Google, kendi akıllı takip cihazını geliştiriyor: İşte özellikleri

Google, kendi akıllı takip cihazını geliştiriyor: İşte özellikleri

admin admin -
17 0
Kablosuz takip aygıtları bir müddettir hayatımızda ve kaybolabilecek, kaybolma mümkünlüğü plan eserlere takılabilen epeyce yararlı teknolojik eserler. Apple AirTag’in akabinde Samsung da Galaxy SmartTag’i çıkardı. Artık de Google kendi akıllı takip aygıtını geliştiriyor. Android uzmanı Mishaal Rahman, Google’ın akıllı takip aygıtının hızlı eşleştirme özelliğini kullanacağını ve yer bulma aygıtı olarak geçeceğini söylüyor.

Google “grogu” akıllı takip aygıtı bilinen özellikleri

Google’ın Nest takımı tarafından tasarlanacak akıllı takip aygıtının kod ismi “grogu”. Google smart tracker, hem Bluetooth Düşük Güç (BLE) hem de Ultra Geniş Bant (UWB) teknolojisiyle çalışacak. Sesli ikazlar için Ufak yerleşik hoparlör olacak ve Çeşitli renk seçenekleri olacak. Google’ın akıllı takip aygıtına ait daha Çok bilgiye yüksek ihtimal Pixel 8 serisinin tanıtılacağı Google I/O 2023 aktifliği sırasında sahip olacağız.

Akıllı takip aygıtları, havalanında bavulun yerini takip etmek üzere yararlı formda kullanıldığı üzere stalk üzere Kötü maksatlı da kullanılabiliyor. Neyse ki bu eserler, eşleştirilen akıllı telefon üzerinden kablosuz olarak güncellenebiliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir