Garmin’in yeni akıllı saati sızdırıldı: Güneş enerjisiyle şarj, 100 metre su geçirmezlik!

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Önde gelen akıllı saat üreticilerinden Garmin’in Instinct 2X Solar modeli sızdırıldı. Güneş gücüyle şarj olan akıllı saat, 57mm kasa boyutuyla şimdiki modelden Değerli ölçüde Aka olacak. İşte Garmin Instinct 2X Solar akıllı saatin bilinen özellikleri:

Garmin Instinct 2X Solar bilinen özellikleri

Instinct 2 ve Instinct 2x ortasındaki tasarım farklarından biri, çerçeve kalınlığı. Görünüşe nazaran Instinct 2X, daha kalın bir çerçeveye sahip ve daha sağlam duruyor. Instinct 2 modelinde bulunan beş donanım düğmesi yerini koruyor. Instinct 2X, AMOLED ekran yerine Sıkıntı tasarruflu olması ve harika pil ömrü sağlamasıyla bilinen MiP ekrana sahip olacak.

Instinct 2X Solar, akıllı saati etkin olarak kullananlar için şahane bir Özellikle geliyor. Dışarıda uzun müddetli kullanımda şarjın azalmamasını sağlayan küçük bir solar modüle sahip. Bu özelliğin pratikte Ebedi çalışma müddeti sunması bekleniyor. Saat, ayrıyeten 100 metreye kadar suya sağlam tasarıma sahip. Bu da Garmin Instinct 2X’i yüzme, dalış ve diğer su bazlı aktiviteler için Müsait bir saat yapıyor. Saat, ayarlanabilir renk ve parlaklığa sahip yerleşik LED el feneri ile geliyor.

Bu basamakta, Garmin Instinct 2X Solar’ın fiyatı ve çıkış tarihine dair bir bilgi yok. Sızdırılan basın görsellerine nazaran Garmin’in hem tabiat tutkunlarında hem de teknoloji meraklısı tüketicilere hitap edeceği Kesin olan heyecan verici yeni akıllı saat üzerinde çalıştığı açık.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir