Garmin en büyük akıllı saatini duyurdu

Genel Nis 22, 2023 Yorum Yok
Güneş gücü takviyesiyle haftalarca şarja gereksinimi olmadan çalışabilen akıllı saatlerin bir numaralı ismi Garmin en Aka kadrana sahip yeni modelini duyurdu. Garmin Instinct 2X Solar Yeniden günlerce kullanılabiliyor.

Garmin Instinct 2X Solar özellikleri ve fiyatı

Garmin Instinct 2X Solar akıllı saat modeli 50mm kadrana sahip ve 67 gram yükünde. Güneş panelleri sayesinde 50000 lux ve üzeri Fer kaynağında kendisini şarj edebiliyor. Böylelikle haftalarca şarj muhtaçlığı olmadan kullanılabiliyor. Bir Fer kaynağı olmasa bile standart modda 40 güne kadar, GPS modunda 60 saate kadar yönetim edebiliyor.

Saatin ekranı her pikselde 1-bit hafıza barındırıyor. Böylelikle daha süratli reaksiyon verebiliyor. çok bantlı GNSS ile Fazla daha yanlışsız konumlama yapabiliyor. Ayrıyeten ek olarak bir LED fener özelliği de eklenmiş. ak Fer yanında Kırmızı Fer da yansıtarak gece saatlerinde görünmenizi sağlıyor.

Garmin Instinct 2X Solar akıllı saat modeli 450$ fiyat etiketi ile geliyor. GPS bilgi kullanımını kısıtlayan Hayalet mod ve paraşütle atlama için taraf belirleme özelliği Jumpmaster barındıran Garmin Instinct 2X Solar Tactical Edition ise 500$ fiyat etiketine sahip.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir