Galaxy Z Fold 5’in ekran boyutları belli oldu

Genel Mar 09, 2023 Yorum Yok
Kısa mühlet Evvel amiral gemisi Galaxy S23 ailesini kullanıcılar ile buluşturan Samsung, odağını yeni katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 modellerine çevirmiş durumda. Günümüzde Güney Koreli dev pazarın öncü isimlerinden olsa da, Oppo Find N2 ve Honor Magic Vs üzere yeni aygıtlar kuvvetli bir rekabet ortamı sağladı. Pekala Galaxy Z Fold 5 bu rekabette neler sunacak? İşte bildiklerimiz 

Galaxy Z Fold 5’in ekran boyutları muhakkak oldu

Güvenilir sızıntı kaynağı Ice Universe’e nazaran Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 5, 6.2 inç büyüklükte bir Hariç ekrana sahip olacak. Hatırlayacak olursak Galaxy Z Fold 4 modelinde de benzeri ekran boyutları ile karşılaşmıştık. Lakin sızıntı kaynağı, panelin çözünürlüğünden bahsetmedi. Bu nedenle yeni bir sürpriz ile karşılaşabiliriz.

Yakın vakitli sızıntılar ise Galaxy Z Fold 5’in ekran kırışıklığını gizlemek için yeni bir menteşe dizaynına sahip olacağını bizlere gösterdi. Ayrıyeten selefi ile emsal depolama seçeneklerini de muhafazası bekleniyor. Bunlar 256 GB, 512 GB ve 1 TB olacak.

Cihazın diğer teknik özellikleri ise şimdi bilinmiyor. Lakin bilindiği üzere Galaxy S23 ailesi Samsung için Özel olarak tasarlanan Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy yonga seti ile karşımıza çıktı. Bu noktada yaklaşan Galaxy Z Fold 5 ve Flip 5 modellerinde de misal bir kararın alınması kuvvetle beklenen. Şimdilik Galaxy Z Fold 5 hakkında bütün bildiklerimiz bunlar. Lakin telefonun lansman tarihi yaklaştıkça daha Çok bilginin paylaşılacağını düşünüyoruz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir