Galaxy Z Flip 5’in koruyucu kılıfı ortaya çıktı: Yeni tasarım onaylandı

Genel May 06, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Galaxy Z Flip 5 modelinde tasarım değişikliğine gideceği istikametinde Fazla söylenti çıktı. Yeni ortaya çıkan kılıf görseli, katlanır telefonun daha Aka kapak ekranına sahip olacağını gösteriyor.

Sosyal medya platformunda yeni ortaya çıkan görsel, Galaxy Z Flip 5’in şeffaf kılıfını gösteriyor. Muhtemelen yeni nesil katlanabilir telefonla Bir arada istikbal resmi kollayıcı kılıf. Gözetici kılıfta klasör formunda Aka kapak ekranı yeri dikkat çekiyor.

Kılıftaki öbür iki boşluk, elbette kameralar ve LED flaş için ayrılmış. Galaxy Z Flip 5 modelinde çift kamera kurulumu göreceğiz lakin Samsung’un hangi sensörleri kullandığı hakkında bir bilgi yok. Katlanır akıllı telefonun kapak ekranının 3.4 inç boyutunda ve 720×748 çözünürlüğünde olacağı söyleniyor. Daha Aka kapak ekranı, kullanıcının telefonu açma gereği duymadan daha Çok şey yapmasına İmkan tanıyacak. Z Flip 5’in kapak ekran rengi telefonla birebir olacak.

Samsung Galaxy Z Flip 5 ne Vakit çıkacak?

Samsung, yenilenen dizaynıyla Galaxy Z Flip 5’i ve Z Fold 5’i Temmuz ayında tanıtacak. Samsung’un yeni katlanan telefonları beklenenden daha erken piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir