Galaxy Tab S9+ render görüntüleri sızdırıldı: İşte tasarımı

Genel Nis 04, 2023 Yorum Yok
Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, 2022 yılında piyasaya sürülen Galaxy Tab S8 serisinin halefi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Galaxy Tab S9 hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Artık ailenin zirve üyesi Galaxy Tab S9+ modelinin render imajları paylaşıldı.

Galaxy Tab S9+ render imajları paylaşıldı

Paylaşılan imgelere bakıldığında Galaxy Tab S9+, S8 Plus’a Ufak bir güncelleme olacak şekilde şekilleniyor. 12.4″ ekran boyutu, 1752×2800 piksel çözünürlük, gömülü parmak izi sensörü, dörtlü hoparlör dizilimi, çift arka kamera ve hatta boyutları aynı kalacak. Lakin gerideki kameralar Galaxy S23 serisi biçiminde dairesel dizaynla karşımıza çıkacak.

Ayrıyeten sızıntı, yeni tabletin dahili S-Pen takviyesine sahip olacağını doğruluyor. Çünkü kalem yuvası için bir manyetik Meydan belirlenmiş. Sızıntılara nazaran Galaxy Tab S9+, USB-C 3.2 ilişki noktası üzerinden 45W kablolu şarj dayanağı sunacak. 

Cihazın ayrıntılı detayları ise şimdi bilinmiyor lakin Samsung’un Qualcomm ile yaptığı iştirak Galaxy S23 serisinde daha süratli bir Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinin doğmasını sağlamıştı. Bu nedenle Galaxy Tab S9+, kuvvetle muhtemel Snapdragon 8 Gen 2 platformundan takviye alacak. Lakin bunu öğrenmek için bir mühlet daha beklememiz gerekiyor. Çünkü Samsung Galaxy Tab S8+, 2022 Nisan ayında vitrine çıktı. Bu bağlamda Galaxy Tab S9+ lansmanı için az bir mühlet kaldığını belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir