Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Galaxy Tab S6 Lite için Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi başladı

Galaxy Tab S6 Lite için Android 13 ve One UI 5.0 güncellemesi başladı

admin admin -
13 0
Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini her geçen gün daha Çok modele ulaştıran Samsung, odağını orta Tertip modellere çevirdi. Artık de 2020 yılında piyasaya sürülen Galaxy Tab S6 Lite için Android 13 güncellemesi başladı. Yeni sürüm beraberinde neler getiriyor? İşte ayrıntılar

Galaxy Tab S6 Lite için Android 13 güncellemesi başladı

Bildirilenlere nazaran kararlı Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesi, LTE destekli Samsung Galaxy Tab S6 Lite (SM-P615) için ‘P615XXU4FWA5’ Bina numarasıyla geliyor. Bilindiği üzere Samsung, Çeşitli aygıtlara Ocak 2023 Emniyet düzeltme ekini yayınlamaya başladı. Fakat yeni sürüm, Galaxy Tab S6 Lite modeline Kasım 2022 tarihli Emniyet düzeltme ekiyle geliyor.

Yeni güncelleme, Lahza itibariyle Fransa’da yer Meydan kullanıcılar için erişime açılmış durumda. Bu bağlamda önümüzdeki günlerde genel kullanıma sunulacağını söyleyebiliriz. Android 13 tabanlı One UI 5.0, yeni çoklu misyon yetenekleri ve tablet için yeni bir vazife çubuğunu beraberinde getiriyor. Ayrıyeten kullanıcılar yenilenmiş bir kilit ekranı özelleştirme menüsü ve performans optimizasyonlarına kavuşacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir