Galaxy S23 serisinin şarj bypass özelliği daha fazla telefona geliyor

Genel Şub 13, 2023 Yorum Yok
Hatırlayacak olursak Galaxy S23 serisine eşlik eden Game Booster yardımcı uygulamasına Pause USB Power Delivery isimli yeni bir özellik eklendiğini sizlere aktarmıştık. Kısa müddet Evvel Galaxy S22 ailesine de erişime açılan bu özelliğin, öbür Galaxy telefonlara gelip gelmeyeceği ise Aka merak konusu oldu diyebiliriz. 

Galaxy S23’ün şarj bypass özelliği daha Çok telefona geliyor

Bilmeyenler için Game Booster’ın 5.0.03.0 sürüm güncellemesi ile kullanıma sunulan Pause USB Power Delivery, bağlı şarj aygıtı ile telefonun doğrudan prizden çalışmasına İmkan tanıyor. Böylece ağır oyun yüklerinde pil ısınmasını azaltırken, performansın da arttırılmasını hedefliyor. 

Bugün Sammobile tarafından paylaşılan yeni bir rapor, bazı bölgelerde Galaxy A73 5G, Galaxy Z Fold 2, Fold 3 ve Fold 4 cihazların Pause USB Power Delivery özelliği için takviye kazandığını ortaya çıkardı. Bununla Birlikte haber kaynağı, özelliğin sırf Samsung’un 45W USB PD (Power Delivery) şarj aygıtı kullanıldığında faal hale geldiğini lakin Farklı bir formda Galaxy S21 Ultra’da çalışmadığını belirtiyor. 

Bu nedenle yeni özellik 2022 ve sonrasında piyasaya sürülen orta Sınıf ve daha ileri telefonlarla sonlu olabilir. Çünkü Samsung, Galaxy S23 lansmanı da iç olmak üzere bu özelliği şimdi duyurmadı ve ayrıntılarını açıklamadı. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir