Galaxy S20 ve Galaxy Z telefonlar için One UI 5.1 yayınlandı

Genel Şub 14, 2023 Yorum Yok
Samsung, Galaxy S23 serisi ile tanıtılan One UI 5.1 sürümünü Galaxy S20 ve Galaxy Z Flip sonrasında çıkan bütün amiral gemisi akıllı telefonlara ulaştırmayı planlıyor. Bu bağlamda kısa mühlet Evvel Galaxy S22 ve S21 için erişime açılan güncelleme, artık de Galaxy S20, Galaxy S20 FE, Galaxy Z Fold 4/ Flip 4 ve Galaxy Fold 3/ Flip 3 için yayınlandı.

One UI 5.1 daha Çok modele geliyor

An itibarıyla One UI 5.1, Galaxy S20, S20 FE ve Galaxy Z telefonlar için belirli ülkelerde yayınlanmaya başladı. Fakat Samsung’un güncelleme dayanağını göz önünde tutarak, önümüzdeki günlerde Türkiye’de iç olmak daha Çok pazara ulaşacağını söyleyebiliriz. Bununla Bir arada Şubat ayı Emniyet yamasını beraberinde getiren yeni güncelleme, belirtilen aygıtlar için aşağıdaki sürüm numaraları ile geliyor:

  • Galaxy Z Fold 4 – F936BXXU1CWAC
  • Galaxy Z Flip 4 – F721BXXU1CWAC
  • Galaxy Z Fold 3 – F926BTBU3EWB1
  • Galaxy Z Flip 3 – F711BXXU4EWB1
  • Galaxy S20 FE – G781BXXU4HWB1

Samsung One UI 5.1, Expert RAW’a süratli erişim, Galeri’de ortak aile albümü için 5 GB depolama, yeni Pil ve sezgisel hava durumu widget’ları iç olmak üzere Ufak iyileştirmeler içeriyor. Yeni sürüm hakkında daha fazlasını öğrenmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz. 

Yeni güncellemeyi Denetim etmek isteyen kullanıcıların Galaxy telefonları üzerinden Ayarlar  » Yazılım güncellemesi sekmesine tıklaması kâfi. Üstte da belirttiğimiz üzere güncellemenin bütün ülkelerde sunulması biraz Vakit alacak. Bu nedenle güncellemeyi aralıklarla Denetim etmenizde fayda Mevcut diyebiliriz. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir