Galaxy S10 Lite için son büyük güncelleme yayınlandı

Genel Mar 07, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Galaxy S10 Lite modeli ömrünün Aka bir kısmını tamamlamış durumda. Samsung’un telefon için verdiği güncelleme kelamları yerine getirilirken Galaxy S10 Lite, nihayet Aka güncellemesi olan One UI 5.1 sürümüne de kavuşuyor.

Galaxy S10 Lite, nihayet Aka güncellemesine kavuştu

Şimdilik İspanya ve Avrupa’daki ülkelerde G770FXXU6HWB4 yazılım sürümüyle yayınlanan Galaxy S10 Lite One UI 5.1 güncellemesi, beraberinde birtakım yenilikler getiriyor. Güncelleme kamera ve galeri özelinde yenilikleri getirirken daha Fazla kişiselleştirme seçeneği de sunuyor olacak. Ayrıyeten bilinin yanlışların da giderildiği güncellemenin içerisinde Şubat ayı Emniyet yaması da yer almakta.

Yaklaşık olarak 1.2 GB boyutunda olan güncellemeden sonra Galaxy S10 Lite, daha Çok Aka yazılım güncellemesi almayacak. Bundan sonra telefon için yalnızca Emniyet güncelleştirmeleri yayınlanacak. Galaxy S10 Lite kullanıcıları, Ayarlar uygulamasına girip “Yazılım güncellemesi” ne gidip “İndir ve yükle”ye dokunarak aygıtlarını One UI 5.1 sürümüne yükseltebilir. Güncellemenin Türkiye’ye ve öteki pazarla gelmesi biraz Vakit alabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir