Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Galaxy S serisinde dönüm noktası: Galaxy S23+ son Plus modeli olabilir

Galaxy S serisinde dönüm noktası: Galaxy S23+ son Plus modeli olabilir

admin admin -
18 0
TheElec internet sitesi haberine nazaran Samsung isminin sonunda Plus takısı bulunan Galaxy S serisi akıllı telefonlarını rafa kaldırabilir. Yani yakında çıkacak Galaxy S23 Plus’ın bu kapsamda piyasaya sürülen son model olma ihtimali var.

Yayınlanan raporda Galaxy S24 serisinin muhtemelen sadece standart sürüm ve üst Tertip Ultra modelini içereceği belirtiliyor. TheElec bahisle ilgili olarak şunları söylüyor:

“Galaxy S24 projesi şu anda şirket içinde DM olarak anılıyor. DM1 ve DM3 olmak üzere iki alt projesi var. DM2’nin de olması gerekirdi lakin bu eksik. Evvelki Galaxy S modellerinin isimlerine bakılırsa DM1 standart Galaxy S24 ve DM3 ise Galaxy S24 Ultra olmalı. DM2 modeli muhtemelen planlanmıştı fakat daha sonra vazgeçildi.”

Samsung, Galaxy S22 Plus satışlarından hoşnut değil

Güney Koreli şirket düşük satışlar nedeniyle Plus modelini çıkarmayabilir. Samsung hakkındaki en muteber kaynaklardan biri olan Ice Universe, Galaxy S22 Plus’ın S22 serisi satışlarının sırf %17’sini oluşturduğunu ve Samsung’un bu durumdan pek hoşnut olmadığını söylüyor.

Her halükarda bu bilgiler şimdi resmi olarak doğrulanmadı ve Galaxy S24’ün piyasaya sürülmesinde hala çok uzun bir süre var. Kim bilir, tahminen Galaxy S23 Plus selefinden daha yeterli satar. Yeni akıllı telefonlar 1 Şubat‘ta tanıtılacak.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir