Facebook video indirme nasıl yapılır? (Ücretsiz 3 yöntem)

Genel Oca 08, 2023 Yorum Yok

Facebook’tan görüntü indirme nasıl oluyor? Fazla soruluyor. YouTube, Netflix üzere en güzel akış hizmetlerinin kimilerinde olduğu üzere Facebook’tan görüntü indirmenin resmi bir yolu yok. Görüntüyü kaydet seçeneği de esasen favorilere ekleme; uygulama yahut sitede sonradan izlemek üzere kaydettiğiniz görüntüleri liste biçiminde bir yerde topluyor. Neyse ki, Facebook’ta beğendiğiniz bir görüntüyü indirmenin Fazla Yalın bir yolu var. Facebook görüntü indirme programı olmadan istediğiniz bir görüntüyü indirebilirsiniz. İşte Facebook görüntülerini indirmenin 3 farklı yolu:

Facebook görüntü indirme programsız 🌐

Öncelikle Facebook görüntü indirmenin programsız yolundan bahsedelim. Facebook’tan bilgisayara görüntü nasıl indirilir? diye soranlar için Yalın bir yol; Facebook görüntüsü linkinde “www” kısmını “mbasic” olarak değiştirin. Bu biçimde rastgele bir üçüncü parti program (Facebook görüntü indirici gibi) yahut web sitesine gerek duymadan dilediğiniz bir görüntüyü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. çok daha inançlıdır ve fiyatsızdır.
 1. İndirmek istediğiniz Facebook görüntüsünü bulun.
 2. Gönderinin sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın.
 3. Bağlantıyı kopyala ile devam edin.
 4. Tarayıcıda yeni pencere açıp, az Evvel kopyaladığınız URL’yi yapıştırın.
 5. Sayfa yüklendiğinde, adres satırında www kısmını mbasic ile değiştirin.
 6. Videoyu taşınabilir aygıtlar için optimize edilmiş biçimde göreceksiniz.
 7. Videoyu oynatmaya başlayın, görüntüye sağ tıklayın ve “Videoyu Farklı Kaydet”i seçin.
 8. Facebook görüntü indirme programsız işte bu kadar kolay.

Facebook görüntü indirici ile telefona görüntü indirme 📲

Facebook’tan telefona görüntü indirme, App Store ve Google Play Mağazası’ndan fiyatsız indirilebilen uygulamalarla da yapılabiliyor fakat uygulama aramak zorunda değilsiniz. Facebook görüntülerini telefona indirmenin Fazla daha Yalın bir yolu var: FBDown.net. Bu Facebook görüntü indirici, Android telefonlarda da iPhone’da da çalışıyor. Ayrıyeten Facebook gizli görüntü indirme nasıl yapılıyor? diye merak edip, “Facebook Özel görüntü indir” aramasıyla hiçbir sonuca ulaşamayan bireylere de tavsiyemizdir.
 1. Facebook taşınabilir uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.    
 2. Telefona indirmek istediğiniz Facebook görüntüsünü bulun ve altındaki “Paylaş” butonuna basın.
 3. Bağlantıyı Kopyala’yı bulun.
 4. İnternet tarayıcıyı açın ve fbdown.net adresine gidin.
 5. Video URL’sini kutucuğa yapıştırın ve Download (İndir) butonuna dokunun.
 6. Normal kalitede mi yüksek kalitede mi indirmek istediğinizi seçin.
 7. Facebook görüntüsünü gösteren Öbür bir sayfa açılacaktır.
 8. Basılı tutarak “Download video”ya basın.
 9. Facebook görüntüsünü telefona indirmek bu halde.

Facebook görüntü indirme programları 💻

Facebook, içerik üretme ve tüketme konusunda YouTube’dan sonra en Aka toplumsal platform. Reels görüntüleri, kıssalar, GIF’ler, memler, müzik, görüntü, her şey bulunuyor. Toplumsal ağ, ne yazık ki görüntüleri indirmeye müsaade vermiyor. Neyse ki Fazla sayıda Facebook görüntü indirme programı var.
 • SnapDownloader
 • By Click Downloader
 • Leawo Görüntü Downloader
 • FBDown.net
 • Freemake Görüntü Downloader
 • GetfVid
 • Fbdownloader.net
 • YTD Downloader
 • Facebook Görüntü Downloader
 • 4K görüntü Downloader
 • QDownloader
 • Download Social Media
 • FB Görüntü Saver

En uygun Facebook görüntü indirme programı hangisi? diye soracak olursanız, SnapDownloader’ı öneririz. Görüntüleri 8K’ya kadar kalitede ve Fazla yüksek indirme suratında indirebilen, piyasadaki en güzel Facebook indiricilerinden biri. Yalın ve kullanıcı dostu arayüz sahip olan program, Facebook mp3 indirme özelliğine de sahip. İndirdiğiniz görüntüleri .mp4, .mp3, .m4a, .aac ve avi iç birçok formata dönüştürebiliyor. Görüntünün dilediğiniz kısmını almanızı sağlayan görüntü kırma aracı da mevcut. Rastgele bir Facebook görüntüsünü kaydedilen inançlı bir Facebook görüntü indirici arıyorsanız, SnapDownloader, en yeterli seçenek.

Facebook hikaye indirme 📱

Facebook hikaye indirme program gerektirmiyor, online araçlarla Fazla kolay. Kaydolmadan yahut hesap açmadan Facebook’ta ilginizi çeken kıssaları telefona yahut bilgisayara indirmenize İmkan tanıyorlar. Rastgele bir harici uygulamaya da gereksiniminiz yok. Pekala, Facebook öyküleri nasıl indiriliyor?
 1. Tarayıcınızda Downvideo.net sitesini açın.
 2. Facebook hikaye görüntüsünün irtibatını kopyalayın.
 3. Kutucuğa yapıştırın ve Download butonuna tıklayın.
 4. Hikaye indirmek için yüksek kalite ve olağan kalite ortasından seçiminizi yapın.
 5. Videoya sağ tıklayıp “Video olarak kaydet”i seçin.

Facebook reels görüntü indir ⬇️

Facebook reels indirme programı yahut uygulaması Mevcut mıdır? diye Fazla soruluyor. Beşerler Facebook’ta arkadaşlarının paylaştığı kısa görüntüleri Öbür platformlarda paylaşmak istiyor. SnapSave üzere online ve fiyatsız araçlarla reels görüntüleri indirmek kolay ve zahmetsiz.
 1. Facebook uygulamasını açın.
 2. Reels görüntüsünün yanındaki üç noktaya dokunun.
 3. Bağlantıyı kopyala’ya dokunun.
 4. Mobil tarayıcınızda SnapSave sitesine girin.
 5. Kopyaladığınız linki kutucuğa yapıştırın ve Download butonuna dokunun.

Facebook canlı yayın indirme 📹

Başka birinin Facebook canlı yayınını nasıl indirebilirim? Bir kullanıcının canlı yayınlanmış görüntüsünü direkt gönderiden indiremezsiniz. Facebook, sırf görüntüyü daha sonra izlemeniz yahut paylaşmanız için kaydetmenize müsaade verir. Lakin, bunu kısa müddette yapmanızı sağlayan birtakım araçlar vardır.
 1. Mobil tarayıcıdan Getfvid sitesine girin.
 2. Facebook görüntü downloader kutucuğuna canlı yayın linkini yapıştırın.
 3. Kaliteyi seçin.
 4. Video sürece bittikten sonra telefonunuza kaydedilecektir.

Facebook, görüntüleri telefonunuza yahut bilgisayarınıza kaydetmeniz için kolay bir yol sunmaz. Toplumsal medya platformu, kendi içinden görüntüleri tekrar izlemeniz için kaydetme seçeneği sunar. Lakin, Facebook’un müsaade vermemesi görüntüleri indiremeyeceğiniz manasına gelmez. Facebook görüntü indirme, sandığınız kadar güç değil. İster Facebook görüntü indirici ile ister Facebook görüntü indirme programı isterseniz de programsız olarak dilediğiniz bir görüntüyü (reels, hikaye yahut olağan video) aygıtınıza indirebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir