Facebook, mavi tik alma programını belli ülkelerde başlattı

Genel Mar 18, 2023 Yorum Yok
Meta, Şubat ayında Facebook ve Instagram için mavi tik alma programını duyurmuştu. Meta Verified adıyla duyurulan abonelik hizmeti, Twitter Blue gibi kullanıcıların doğrulanmış hesap ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığına bakılmaksızın profillerine mavi tik ekliyor ve Özel özelliklere erişmelerini sağlıyor.

Meta Verified aboneleri, hackerlara karşı proaktif hesap muhafazası, hikaye ve reels için Özel çıkartmalar, alıcı hizmetlerinden takviye alma üzere özelliklere sahip oluyor.

Facebook mavi tik alma fiyatı ne kadar?

Facebook mavi tik ücreti; aylık 14.99 dolar lakin webden satın alımda 11.99 dolar. Facebook doğrulanmış rozet, şu anda Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da 18 ıslak ve üstü bireyler için sunuluyor. Ücretli Facebook mavi onay rozeti programı, işletmeler için sunulmuyor.

Facebook mavi tik nasıl alınır?

  1. Facebook yahut Instagram’da ayarlara girin.
  2. Hesap Merkezi’ne dokunun.
  3. Meta Verified’a dokunun.
  4. Profil fotoğrafınızın altında Meta doğrulama için Müsait olduğunuzu göreceksiniz.
  5. Ödeme formülünü ayarlayın.
  6. Kimliğinizin fotoğrafını çekip yükleyin.
  7. Facebook doğrulama rozeti almak bu kadar basit!

Facebook mavi tik almak için Biricik kural; iki faktörlü kimlik doğrulamanın açılmış olması. Hesabınız doğrulandıktan sonra profil isminiz, fotoğrafınız, kullanıcı isminiz yahut doğum tarihinizi değiştiremeyeceğinizi unutmayın. Bilgilerin değiştirilmesi durumunda, hesap doğrulama adımlarının tekrarlanması gerekiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir