Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. En parlak ekranlı telefon belli oldu: 1900 nit parlaklık

En parlak ekranlı telefon belli oldu: 1900 nit parlaklık

admin admin -
12 0
Xiaomi’nin toplumsal medya platformu Weibo’da yayınladığı görsele nazaran, Xiaomi 13 Pro’nun ekranı azamî 1900 nit parlaklığa ulaşabiliyor. Xiaomi, bu derece yüksek parlaklık düzeyine Karşın 13 Pro’nun pil ömrünün geçen yılki modele kıyasla %22 arttığını söylüyor. Natürel ki bunda yeni ekran kadar daha Çok Güç verimliliği sunan işlemcinin de hissesi büyük.

Bazı kaynaklara nazaran Samsung, Galaxy S23 serisinde E6 AMOLED ekranı kullanmayacak. Galaxy S23 Plus ile Galaxy S23 Ultra’nın OLED ekranı en yüksek 1769 nit parlaklık düzeyine ulaşabilecek. Şu Lahza için yalnızca söylentiden ibaret olan bu bilgi hakikat çıkarsa, Samsung birinci kere akıllı telefon piyasasında en parlak Android telefonu üreten İsim olmayacak.

Şu anda bu paneli kullanan birkaç Android telefon üreticisi var. iQOO, Vivo ve OPPO iç diğer Android akıllı telefon OEM’leri üst Tertip aygıtlarında Samsung’un E6 OLED panellerini kullanıyor. Tıpkı panel iPhone 14 Pro serisinde de kullanılıyor. Yeni panel, ekran parlaklığını artırırken Güç tüketimini azaltan orijinal bir gereç kullanıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir