Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Elon Musk uyardı: Twitter batabilir

Elon Musk uyardı: Twitter batabilir

admin admin -
13 0
Twitter’ı satın aldıktan sonra adeta çocuk oyuncağına çeviren ve dinamiklerini de bozarak istikrarsız hale gelmesine Sebep olan Elon Musk iflas uyarısı yaptı. Avukatının savunması ise nasıl bir çılgınlık içerisinde olduğumuzu gösteriyor.

Twitter batabilir

Uyguladığı yanlış siyasetler ve işten çıkarmalar sebebiyle reaksiyon Meydan ve 2 milyona yakın kullanıcı kaybeden Elon Musk haliyle kara kara reklam gelirlerini düşünmeye başladı. Çalışanlara name gönderen Ünlü İsim aboneliklerden gelen geliri arttıramazlarsa iflasa sürüklenebileceklerini belirtti.

Diğer taraftan işten kovulanların yanı sıra Twitter’da pek Fazla üst seviye yönetici de istifa etti. Bunlar ortasında kullanıcı bilgilerinin kapalılığı, esas dışı telaffuzların tespiti üzere vazifeleri yönetenler de vardı. Haliyle FTC kurumu ortaya çıkacak suistimaller konusunda Twitter’ı yakın takibe almış durumda. Ayrılan yöneticiler ile görüşmeler yapıldığını belirten Elon Musk’ın avukatı, işvereninin uzaya Füze çıkardığını ve FTC’den korkmadığını ekleyerek adeta pes dedirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir