Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Elon Musk, engellenen Twitter hesaplarını geri getirmeye başladı

Elon Musk, engellenen Twitter hesaplarını geri getirmeye başladı

admin admin -
10 0
Elon Musk’ın satın alımı öncesi Twitter, nefret içerikli telaffuz yayınlayan hesaplar konusunda Önemli tedbirler almıştı. Bu doğrultuda birçok Ünlü hesabı engelleyen platform, Elon Musk’ın idaresi altında değişime hazırlanıyor. Konuşma özgürlüğünü destekleyen Musk, engellenmiş hesapları yine getirmeye başladı.

Andrew Tate ve Jordan Peterson Twitter’a döndü

Trans şahıslar hakkında hakaret içerikli söylemler yaptığı argümanı ile Jordan Peterson ve The Babylon Bee, platform üzerinde sonsuza kadar engellenmişti. Andrew Tate ise cinsiyetçi ve aşağılayıcı telaffuzları sebebi ile platformdan 5 Yıl uzaklaştırılmıştı fakat Elon Musk; Peterson ve Babylon Bee’nin hesaplarını yine aktive ettiğini duyurdu. Andrew Tate ise tıpkı halde platforma Geri döndü. Elon Musk’ı taklit etmesi ile engellenen Kathie Griffin ise Twitter Blue için aylık 8 dolar fiyat ödemeyi kabul ederse platforma Geri dönebilecek.

Donald Trump için bir karar verilmiş değil

Jordan Peterson, Babylon Bee ve Kathie Griffin’in mahzurunu kaldırdığını duyuran Musk, eski ABD Lideri Donald Trump hakkında ise şimdi bir karar verilmediğini açıkladı. Musk, açıklamadan birkaç saat sonra Twitter’da Donald Trump hakkında bir oylama başlattı. Lahza prestiji ile yaklaşık %53 evet ve %47 hayır oyuna sahip oylama, bu gece bitecek. meşhur milyarder, oylamanın sonucuna nazaran devinim ederse yarın prestiji ile Donald Trump’ın toplumsal medya platformuna Geri dönmesini bekleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir