Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. DJI Mavic 3 Multispectral serinin amiral gemisi oldu

DJI Mavic 3 Multispectral serinin amiral gemisi oldu

admin admin -
13 0
Günümüzde Drone kullanımı Özellikle tarım bölümünde giderek yaygınlaşıyor ve Değerli bir verimlilik avantajı sağlıyor. Ziraî Drone kullanımında başı çeken Çin’in Kıymetli markası DJI da odak eserlere devam ediyor.

DJI Mavic 3 Multispectral özellikleri

DJI Mavic 3 Multispectral ya da DJI Mavic 3M olarak isimlendirilen yeni Drone modeli serinin amiral gemisi pozisyonunda. Aygıt ayrıntılı olarak bitki yetişmesini takip edebiliyor ve ziraî faaliyetler için ülkü.

0.95Kg tartısında olan Drone katlanabilir bir gövdeye sahip. Kamera sisteminde bir adet 20MP çözünürlüğünde 4/3 inçlik CMOS sensör mekanik deklanşöre sahip ve 1/2000 sürate ulaşabiliyor. İkinci sensör ise 4 lensli ve üst Tertip görüntüleme yetenekleri mevcut. Bitkilerin büyüme sürecini insan gözünden daha güzel bir formda gözlemleyebiliyor.

RTK modülü ile daha hisli konumlama yapabilen Drone Biricik şarj ile 43 dakika havada kalıyor ve 2 kilometrekarelik bir alanı tarayabiliyor. Biricik bir modelin 70 hektarlık alanı takip edebilecek kapasitede olduğu Anlatım edilmiş.

Elde edilen bitki bilgileri elbette dayanaklı uygulamalarla tahlil ediliyor. Böylelikle çiftçiler eserlerinde kaliteyi ve verimliliği arttırabiliyorlar. Muhakkak ülkelerde satışa çıkacak DJI Mavic 3 Multispectral için şimdi bir fiyat açıklanmadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir