DH iOS uygulaması Gece Modu’na kavuştu! DH 2.0 yayında

Genel Kas 17, 2022 Yorum Yok

DH – Teknoloji Haberleri Video News Ücretsiz 161,4 MB

DonanımHaber kullanıcılarına reklamsız ve hızlı bir tecrübe sunan DH iOS uygulaması tarihi bir gün yaşıyor. On binlerce kullanıcımızın Fazla uzun müddettir beklediği gece modu özelliği, 2.0 sürümüyle Birlikte Son bugün kullanıma açıldı. Yeni sürümü Çabucak artık App Store’dan indirebilir ve DH’yi yine deneyimlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

DH iOS uygulamasında nihayet vakitlerde geliştirdiğimiz kimi yenilikler şöyle:

Evet, biraz geç (ve güç) oldu: Gece Modu

2.0 sürümünün kullanıcılarımıza sunacağı en Aka yenilik elbette gece modu olacak. Gece modu özelliği, arka planda yaşadığımız birçok Sıkıntı nedeniyle maalesef hayli bir gecikti. Fakat ortaya çıkan eserden iOS grubu olarak Fazla mutluyuz. Siz kullanıcılarımızın da yeni DH iOS tecrübesinden Aka keyif alacağını düşünüyoruz.

Gece modunu, Yan menüdeki Uygulama Temaları kısmından etkin edebilirsiniz. Ayrıyeten Çabucak altta bulunan otomatik tema değiştirme özelliğini de tavsiye ediyoruz. Bu özelliği etkinleştirdiğinizde uygulama teması, aygıtınızın temasına Ahenk sağlıyor ve böylelikle sizin ayrıyeten tema değiştirmeniz gerekmiyor.

9 sayfa yine yazıldı

Gece moduyla Birlikte uygulamamızın öbür taraflarında da Değerli geliştirmeler yapmaya devam ettik. Popüler Konular, Popüler Forumlar, Öne Çıkanlar, Favori Forumlarınızdan, Haber Görüntüleme, Geçmiş, Uygulama Ayarları ve Bildirim Ayarları sayfaları yepisyeni dizaynları ve yeni özellikleriyle en baştan tekrar yazıldı. Profil sayfamızın da arka planı büsbütün yenilendi. bütün bu sayfalar artık Fazla daha süratli çalışıyor.

Optimizasyonlar ve kusur düzeltmeleri…

iOS kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda uygulamada onlarca optimizasyon ve yanılgı düzeltmeleri yaptık. Bilhassa 2.0 sürümünde arka planda yaptığımız güzelleştirmelerle Birlikte uygulama artık Fazla daha muteber ve süratli bir tecrübe sunuyor.

Elbette bütün Aka yazılım işlerinde olduğu üzere DH uygulamasında da sıkıntılar hiçbir Vakit bitmeyecek. Bu tarafta Tekrar siz kullanıcılarımızın Geri dönüşleri bizler için Fazla değerli. 2.0 sürümünde yaşadığınız problemler ve gelecekte görmek istediğiniz özelliklerle ilgili sizlerin yorumlarını okumak için sabırsızlanıyoruz.

Teşekkürler…

iOS uygulamamız 2018 yılında DH kullanıcılarıyla buluşmuştu. Reklamsız, muteber ve süratli bir tecrübe sunan DH uygulaması kullanıcılarımızdan aldığımız Geri dönüşlerle süratle gelişmeye devam etti. Bu süreçte bizimle Birlikte olan ve her şeye Karşın sabırla gece modunu bekleyen bütün kullanıcılarımıza şükranlarımızı sunmak istiyoruz.

Elbette 2.0 sürümünü sizlerle buluşturmak için Aka emek gösteren iOS takımımıza de Özel bir teşekkür borçluyuz. iOS başkanımız Bilal Acat, gece modunu ince ince dokuyan Hasan Aygünoğlu ve iOS wonderkid’imiz Yiğit Erdinç‘e nihayet bir yıllık süreçteki emekleri için teşekkür ederiz. Bununla Birlikte yeni sürümde emeği geçen bütün DH takımına de Aka şükranlarımızı iletiyoruz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir