Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Dark yapımcılarından 1899 dizisi Netflix’te yayında

Dark yapımcılarından 1899 dizisi Netflix’te yayında

admin admin -
12 0
Birinci görüntüsü geçtiğimiz Yıl Mayıs ayında yayınlanmasına Karşın meraklılarını uzun bir mühlet bekleten kaygı ve bilim-kurgu temalı 1899 dizisinin birinci dönemi yayınlandı. Dark yapımcılarının elinden çıkan dizinin görsel efekt teknolojileri de dikkat alımlı.

1899 dizisi neler sunuyor?

Dizi, eski kıtayı Londra’dan terk ederek, batıya, New York’a hakikat yola çıkan göçmenleri taşıyan bir buharlı gemide yaşananları anlatıyor. Avrupa’nın dört bir yanından gelen yolcuları, yeni Yüzyıl ve Yurt dışındaki gelecekleri hakkındaki umutları ve hayalleri birleştiriyor.

Açık denizde akıntıya kapılıp sürüklenen bir Öbür göçmen gemisi bulduklarında, seyahatleri beklenmedik bir istikamete savruluyor. Bu gemide buldukları şeyler, vadedilen topraklara geçişlerini vahim bir kâbusa çeviriyor.

Yapım grubu görsel efektler için The Volume ismi verilen bir teknoloji kullanmış ve Mandalorian dizisinin çekimlerinde kullanılan Unreal Engine tabanlı kapalı duvar tekniğine epey benziyor. Pandemi periyoduna denk geldiği için The Volume Cazibe takımının de elini epeyce rahatlatmış.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir