Creative kemik iletimli kulaklığını duyurdu

Genel Mar 02, 2023 Yorum Yok
Klâsik olarak sesi ileten kablosuz kulaklıklar pazarın en Aka hâkimi iken kemik iletimi üzerinden ses aktaran kulaklıkların da kendisine has bir kitlesi mevcut. Üreticiler de bu kulvarı unutmuyor.

Creative Outlier Free Pro özellikleri ve fiyatı

Creative Outlier Free Pro kablosuz kulaklık modeli kemik üzerinden sesi ilettiği için kullanıcının kulağı boş kalıyor ve Hariç ortama odağını devam ettirebiliyor. Ayrıyeten dahili depolaması ile Müstakil olarak müzik dinleyebiliyorsunuz.

8GB depolama kapasitesi olan kulaklık 2000 müzik alabiliyor. FLAC, WAV ve APE formatlarına dayanak sunulurken Hariç kısımdan müzik çalar denetimi yapılabiliyor. IPX8 ile yüzme esnasında da kullanılabilen Eser Biricik şarj ile 10 saate kadar müddet sunabiliyor. 10 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım müddeti elde edilebiliyor.

Bluetooth 5.3 sayesinde birebir anda iki aygıta bağlanabilen kulaklık düşük gecikme moduna sahip. Mikrofon ile sesli görüşmelerin yanı Dizi dijital asistanlara da erişilebiliyor. Creative Outlier Free Pro kulaklık modeli 149$ fiyat etiketi ile satılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir