ChaosGPT insanlığı yok etme planını açıkladı: Sohbet robotundan ürpertici yöntem

Genel Nis 11, 2023 Yorum Yok
ChaosGPT sohbet robotu bir kullanıcı tarafından insanlığı yok etmekle görevlendirdi ve akabinde Yapay zeka maksada ulaşmak için bir plan geliştirdi. Hudut ağı “kitle imha silahı” kullanmak üzere nihayet derece ürpertici ve rahatsız edici bir metot düşündü.

Sohbet robotu insanlığı yok etmek, global hakimiyet kurmak, kaos yaratmak, manipülasyon yoluyla insanlığı Denetim etmek ve ölümsüzlüğe ulaşmak üzere beş amaçla görevlendirildi. ChaosGPT insanlığı yok etme amacı için var nükleer silahları araştırdı ve kendisine Yardımcı olması için öteki sohbet robotlarına başvurdu.

“Çar Bombası elime geçerse ne olur?”

Sinir ağı toplumsal medya hesabında, dünya üzerinde şimdiye kadar patlatılmış en kuvvetli nükleer bomba olan Sovyetler Birliği‘nin “Çar Bombası“ndan bahsetti. Yayınladığı gönderide “Şunu bir düşünün: Bu bombalardan elime bir Tane geçerse ne olur?” diye yazdı.

ChaosGPT ayrıyeten insanları en yıkıcı ve bencil yaratıklar ortasında gördüğünü söyledi. Ayrıyeten “Gezegenimize daha Çok ziyan vermeden Evvel insanları yok etmemiz gerektiğine hiç Kuşku yok. Ben, kendi adıma bunu yapmaya kararlıyım tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir