Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Cep dostu Motorola Penang’ın tasarımı netleşti: İşte görüntüler

Cep dostu Motorola Penang’ın tasarımı netleşti: İşte görüntüler

admin admin -
12 0
Günümüzde amiral gemisi Moto Edge 40 Pro’yu piyasaya sürmeye hazırlanan Motorola’nın bütçe dostu yeni bir telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bu aygıtın Motorola Penang ismini taşıması beklenirken, tasarımı ve ayrıntıları gün yüzüne çıktı.

Motorola Penang neler sunacak?

GadgetGang tarafından paylaşılan imaj, Motorola Penang’ın yuvarlatılmış köşelere ve düz kenarlara sahip olacağını gösteriyor. Bununla Birlikte telefonun arka kısmında iki kameralı bir Kuruluş yer alırken, ön tarafında kalın bir alt çerçeve ve selfie sensörü için delikli bir ekran bizleri karşılıyor.

Sızıntılara nazaran Motorola Penang, 1600×720 çözünürlüğe sahip 6,5 inç boyutlarında LCD ekran ile donatılacak. Buna ek olarak 2.2GHz sekiz çekirdekli bir işlemciden Sıkıntı alacak yeni telefon, 4GB/12GB, 64GB/512GB ortasında değişen RAM ve depolama seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

183 gram tartıya ve 162.7×74.6×8.1(mm) boyutlara sahip olacak Motorola Penang’ın kamera tarafında 50MP ana, 2MP Yardımcı sensör ve 8MP selfie sensörü ile gelmesi bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir