Asus ROG Phone 7 ilk kez canlı görüntülendi: İşte tasarımı

Genel Mar 30, 2023 Yorum Yok
Akıllı telefon pazarında oyuncu odaklı ROG Phone modelleri ile ses getirmeyi başaran ASUS, Fazla yakında ROG Phone 7 serisini piyasaya sürecek. Bu bağlamda kısa müddet Evvel sizlere yaklaşan telefonların özelliklerinden bahsetmiştik. Artık de Asus ROG Phone 7, ilk Kez canlı olarak görüntülendi. 

ROG Phone 7 birinci Kez canlı olarak görüntülendi

Sızan imgelere nazaran Asus ROG Phone 7, selefi ROG Phone 6’ya misal bir dizayna sahip olacak. Bununla Bir arada aygıtın arka kısmında ROG Phone serisine özel, aydınlatmalı dizayna yer verildiğini görüyoruz. Aygıtın ön tarafında ise hafif kalın çerçeveler ve üst çerçevenin sağ tarafında bir ön kamera yer alıyor.

Sızdırılan öbür fotoğraflar ise, aygıtın 3,5 mm kulaklık girişi ve USB Type C dayanağına ek olarak çerçevenin üst ve altına konumlandırılan çift hoparlör suramı ile geleceğini doğruluyor. nihayet olarak Sıkıntı ve ses düğmeleri telefonun sağ kenarına pozisyonlandırılmış.

Asus ROG Phone 7 teknik özellikleri

Bildirilenlere nazaran ASUS ROG Phone 7, ön tarafta 165Hz yenileme suratı ve Full HD+ çözünürlük sunan 6,78 inç E4 AMOLED panele sahip olacak. Yakın vakitli AnTuTu listeleri ise akıllı telefon 16GB RAM ve UFS 4.0 depoalama ile eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 ile destekleneceğini doğruladı.

Kutudan çıktığı haliyle Android 13 OS ve ROG UI ile gelen telefonda 50MP birincil, 13MP ultra geniş ve 5MP kamera göreceğiz. Ön tarafta ise 32MP selfie sensörü bulunacak. Kaputun altında 65W süratli şarjı destekleyen 6000 mAh batarya ile vitrine çıkacak ROG Phone 7’nin 240 gramın altında yüke sahip olacağını da belirtelim. Söylentilere ROG Phone 7 serisi 13 Nisan’da tanıtılacak. Aygıtın 580 dolar civarında fiyat etiketiyle vitrine çıkması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir