Assassin’s Creed: Valhalla Xbox Game Pass’e eklenebilir

Genel Kas 14, 2022 Yorum Yok
Xbox One, Xbox Series, Xbox Cloud Gaming ve Windows sistemleri için Kıymetli bir oyun kütüphanesi sunan Xbox Game Pass, oyuncuların en sevdiği üyelik servislerinden biri olmaya devam ediyor. Her geçen ay kütüphanesi genişleyen servis, yakında 2020’nin en tanınan oyunlarından birine kavuşabilir.

Microsoft yahut Ubisoft bir İzah yapmadı

Polonya’lı haber sitesi XGP.pl tarafından gelen bilgilere nazaran Assassin’s Creed Valhalla, yakında Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebilir. Sitenin keşfine nazaran Xbox’ın Polonya mağazasına Assassin’s Creed Valhalla’nın görseline Game Pass rozeti eklenmiş. Bu durumun bir kusur olabilmesi Muhtemel lakin kütüphanesini Daimi genişleten Microsoft, Ubisoft ile yeni bir mutabakat yapmış olabilir. Lakin şimdilik ne Ubisoft ne de Microsoft durum hakkında bir açıklama yapmadı.

Microsoft, nihayet bir Yıl içerisinde Assassin’s Creed hayranlarını epey Mesut etti. Geçtiğimiz aylarda Assassin’s Creed Origins ve Odyssey oyunlarını kütüphanesine ekleyen firma, yakında Valhalla’yı da sistemine ekleyecek üzere duruyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir