Artık Samsung Galaxy S23 serisini iPhone’unuzdan deneyimlemeniz mümkün

Genel Nis 01, 2023 Yorum Yok
Samsung’un Try Galaxy uygulaması, iPhone aygıtlarda Galaxy aygıtları deneyimleme imkanı sunmakta. Bu uygulama, Galaxy aygıtlara sahip olma tecrübesinin nasıl olacağını test etmek için iPhone’lara sunulmuştur. Samsung’un bugün uygulamaya sunduğu güncelleme ile yeni bir Galaxy aygıtını da iPhone’unuzda denemeniz mümkün. 

Samsung, Try Galaxy uygulaması ile iPhone kullanıcılıarını kendisine çekmeye çalışıyor

Bugün itibariyle Try Galaxy’e gelen güncellemeyle, Android 13‘ün yanı Dizi Galaxy S23 serisini ve Samsung’un One UI 5.1 Hariç görünümünün yeni özelliklerini iPhone’unuzda test etmeniz mümkün. Uygulama canlı ve net gece çekimlerini sağlayan sinematik Nightografi ve dönüştürücü Yapay zekaya sahip kamera da iç olmak üzere bir Galaxy aygıtında bulunan uygulamaları ve özellikleri iPhone’unuza sunar. Ayrıyeten Photo Remaster üzere uygulama içi düzenleme araçlarını da test etmeniz mümkün.

Şimdilik, Arapça, Endonezce, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca, Portekizce, İspanyolca, İsveççe ve Vietnamca lisanlarını destekleyen uygulama  ile ilgili İzah yapan Samsung Electronics reis Yardımcısı Sonia Chang, “Halihazırda Samsung kullanıcısı olmayan şahıslara, en uygun ve en yeni Galaxy tecrübeleriyle neyin Muhtemel olduğunu keşfetme fırsatı vermeye kararlıyız.” dedi. iPhone’unuzda Galaxy aygıtlarını deneyimlemek istiyorsanız buradan Try Galaxy uygulamasına erişebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir