Artık sadece akıllı bileklik değil: Xiaomi Smart Band 8 tanıtıldı

Genel Nis 23, 2023 Yorum Yok
Bugün Çin’de düzenlenen bir aktiflikte Xiaomi, amiral gemisi Xiaomi 13 Ultra akıllı telefon, Xiaomi Pad 6 serisi ve daha fazlasını içeren bir sıra yeni eseri piyasaya sürdü. Bu tanıtılan eserlerden birisi de beklenen Xiaomi Smart Band 8 tanıtıldı. Bu akıllı bileklik geçtiğimiz Yıl tanıtılan Mi Band 7’nin yerini almak için geliyor.

Xiaomi Band 8 özellikleri

Xiaomi Mi Band 8, selefine nazaran kimi Değerli yükseltmelerle Bir arada geliyor. Xiaomi Band 8, 1,6 inç AMOLED ekrana sahip tıpkı hap formundaki dizaynını koruyor. Aygıttaki ekran 60Hz yenileme suratı, 500 nit zirve parlaklık, AOD modu ve Çeşitli saat yüzleri sunuyor. Band 8 tıpkı zamanda 50 metreye kadar da suya güçlü yapıda.

 

Firma, Smart Band 8 ile Bir arada Band serisinde uzun yıllardır sürdürdüğü Biricik kayış şeklini terk ediyor. Band 8, kullanıcının tercihine bağlı olarak Çeşitli kayış çeşitleri için farklı boyutta başlara sahip. Ayrıyeten, uyumlu bir kolye aksesuarı ile askı olarak da kullanılabilir yahut ayakkabı bağcıklarına da takılabilir. Aktivite takibi açısından, Xiaomi Smart Band 8, kalp atış suratı monitörü, SpO2 sensörü, uyku izleyici ve adet döngüsü takibi ile donatılmış durumda. Aygıt tıpkı vakitte VO2 Max ve stres seviyelerini de ölçebilir. Bunlarla Birlikte etkileşimli Boks Modu, koşu sırasında adım frekansını, adım uzunluğunu, taban çarpma kuvvetini, yere iniş usulünü ve daha fazlasını ölçebilen Running Beam Modu da iç olmak üzere Smart Band 8’de toplamda 150’den Çok spor modu yer alıyor.

Xiaomi Smart Band 8 fiyatı

Xiaomi Smart Band 8 ayrıyeten Suduko ve 2048 gibi yerleşik oyunlarla Bir arada gelirken bildirimler, hava durumu güncellemeleri üzere bilgileri ekranında gösterebiliyor. Smart Band 8, Biricik şarj ile 16 günlük bir pil ömrü vadediyor. Eserin standart sürümü yaklaşık 34 dolar ile satışa çıkarken NFC versiyonu ise 40 dolar etiketle piyasaya giriş yapıyor. Xiaomi Band 8’in Türkiye iç memleketler arası pazara ne Vakit geleceği ise şimdilik bilinmeyen.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir