Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Apple’ın karma gerçeklik gözlüğü ne zaman tanıtılacak? Çıkış tarihi tekrar ortaya çıktı

Apple’ın karma gerçeklik gözlüğü ne zaman tanıtılacak? Çıkış tarihi tekrar ortaya çıktı

admin admin -
13 0
iPhone, iPad, Apple Watch, AirPods ve Mac eserleri ile birçok Eser segmentinde devasa bir İsim olan Apple, yakında yeni bir pazara giriş yapacak. Şimdi olgunlaşmamış ve popülerleşmemiş bir pazar olan akıllı gözlük/kasket pazarı, Apple’ın uzun bir müddettir çalışmaları ortasında bulunuyordu. Firma içerisinde gerçekleşen çalışmaların birinci meyvesini Fazla yakında alacak olan Apple, Yıl bitmeden bu segment için birinci eserini bizlerle buluşturacak. Pekala Apple’ın karma gerçeklik kaskı ne Vakit tanıtılacak? 

Karma gerçeklik gözlüğü bahar aylarında tanıtılacak

Apple’a yakın kaynakları ile bilinen Mark Gurman, Power On haber bülteninde firmanın birinci gözlüğü hakkında Değerli bilgiler paylaştı. Gurman’a nazaran Apple, karma gerçeklik gözlüğünü WWDC öncesinde bahar aylarında resmen tanıtacak ve aygıt, 2023’ün sonbaharında satışa çıkacak. Ayrıyeten Gurman, aygıtın olağanda ocak ayında tanıtılmasının planlandığını fakat Apple’ın tanıtımı ertelemek zorunda kaldığını belirtti.

Gurman’a nazaran karma gerçeklik gözlüğünün prototipi, birkaç geliştiriciye dağıtılmış durumda lakin Aygıt hala donanım ve yazılım sorunlarına sahip. Şirketin bu sorunları süratlice çözmek için firma içerisindeki diğer projelerden eleman aldığını ve bu nedenle öbür projelerin ertelenebileceği de gelen bilgiler ortasında. Gurman’ın karma gerçeklik gözlüğü hakkında yaptığı paylaşımlar, Ming-Chi Kuo’dan gelen bilgiler ile eşleşiyor. Muhtemelen bahar ayında tanıtılacak olan karma gerçeklik kaskı/gözlüğü, WWDC’de daha da ayrıntılandırılacak ve yılın sonlarına gerçek satışa çıkacak. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir