Apple’ın karma gerçeklik başlığına ait parçalar ilk kez görüntülendi

Genel Mar 14, 2023 Yorum Yok
Apple’ın önümüzdeki aylarda tanıtmayı planladığı karma gerçeklik başlığıyla ilgili sızıntılar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bu Sefer muteber bir kaynak aygıta ilişkin bileşenlerin fotoğraflarını yayınladı. Manzaralar eserin anne sınırlarına göz atmamızı sağlıyor.

Fotoğraflardan birinde gözlük şeklini andıran iki şerit kablo var. Muhtemelen bunlar ekranları aygıtın devir kartına bağlamak için kullanılıyor. öteki manzaraya baktığımızda Tekrar esnek şerit üzerinde üç adet sensör yahut kamera dizisine yer verildiğini görüyoruz.

Görüntülerin kaynağı sağlam

Söz konusu sızıntı Apple eserleri hakkında doğru bilgiler paylaşan bir Twitter hesabında yayınlandı. Görüntülenen kesimlerden birinin HomePod‘da bulunan mikrofon dizisine benzemesi de fotoğrafların gerçek olma ihtimalini bir epey kuvvetlendiriyor.

Apple’ın Reality Pro olarak isimlendirilmesi beklenen birinci karma gerçeklik başlığını Haziran ayındaki WWDC 2023 etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Aygıt iki üst seviye ekran, Apple M2 düzeyinde bir işlemci ve xrOS işletim sistemiyle gelecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir